Český Blog

Originální české články a novinky

Autor dessue Čas vložení Úno - 24 - 2021

Dámské a pánské plavky

 

Dámské plavky

Dámské plavky jsou nejen praktickou, ale i módní záležitostí. Dělí se na jednodílné, dvoudílné, sportovní a plážové. Každé z nich jsou určeny pro jinou příležitost. Jednodílné plavky jsou vhodné na pláž i do krytého bazénu. Jsou oblíbené mezi ženami všech generací. Vypadají velmi elegantně a pomohou zamaskovat problémové partie bříška a boků. Dámské jednodílné plavky jsou oblíbené v černé barvě, ale jsou k dostání i ve výrazných barevných odstínech. Mohou být obyčejné nevyztužené, nebo může být jejich horní část zpevněna kosticí či výztuží.

Po dvoudílných dámských plavkách sáhnete v případě, že se budete chtít hezky opálit. Jsou vhodné na pláž i do bazénu, vyrábějí se i ve sportovním provedení. Ne všechny ženy totiž mají rády jednodílné sportovní plavky. Horní díl dvoudílných plavek nejčastěji představuje plavková podprsenka, která může být vyztužená, nevyztužená nebo zpevněná kosticí. Oblíbené jsou i tzv. tankiny, jejichž horní díl tvoří plavková košilka. Spodní díl může být ve formě kalhotek, boxerek nebo tang, bokový či se zvýšeným pasem. Dámské plavky bikiny patří mezi oblíbené dárky pro ženy k Vánocům i k narozeninám.

Pánské plavky

Současné nabízené pánské plavky v eshopech mají nejrůznější střihové tvary. Lze si vybrat vytvarování, jako mají slipy, boxerky, šortky (tzv. bermudy) nebo tanga. Soudobým módním trendům vévodí barvy tmavě modrá, černá a šedá. K barevnému osvěžení se využívá nejrůznějších vsadek a pruhů v jasných případně reflexních tónech. Používané materiály mají v textilních vláknech zakódované zcela nové parametry vlastností. Nabídku plavek doplňují rozmanité druhy triček ve variantách: dlouhý rukáv, krátký rukáv, ale také bez rukávů ve formě nátělníku. Veškerý pánský sortiment plavek je k dostání i takových značek jako Emporio Armani, Roberto LUCCA, John Galliano a dalších světových výrobců. Kompletní nabídky najdete na internetu, kde máte možnost si ve fotogaleriích vybrat dle vlastního vkusu a potřeb. Velikostní sortiment pokrývá veškeré potřeby, mnohdy lze sehnat i nadměrné velikosti.

Categories: Ostatní