Český Blog

Originální české články a novinky

Autor multiseo Čas vložení Čer - 09 - 2020

Dámské i pánské účesy online

 

Ať se už zajímáte spíše o dámské, nebo o pánské účesy, na webstránce LosHairos.com najdete přesně to, co hledáte. Čtěte více o tom, jak vám může pomoci výše zmíněná webstránka.

Dámské účesy

Dámy, které se zajímají o své vlasy a o svůj vzhled jistě ocení článek dámské účesy 2013, které vám prozradí více o tom, jaké vlasové trendy jsou v módě pro letošní rok. Pokud se chcete dozvědět něco více o péči o vlasy, takto zaměřené články najdete v sekci Péče o vlasy. Ať už hledáte svatební účesy, účesy na Halloween nebo na běžné nošení, dozvíte se o tom, co se jak a kdy nosí.

Mnohé z vás se rádi dozvědí i informace o tom, jaký typ účesu se hodí k vašemu obličeji. Ať už máte obličej hranatý, kulatý nebo srdcový, přečtěte si jaký typ účesu byste měli nosit, aby vynikl právě při vašem obličeji. Inspirovat se můžete i fotografiemi nejen známých osobností a celebrit, ale i obyčejných lidí.

Pánské účesy

Muži a pánové, kteří se zajímají více o svůj zevnějšek, si rádi přečtou zas článek pánské účesy 2013. Najdete zde vlasové trendy módních účesů, které právě letí. Inspirujete se v galerii fotografií a alespoň v mysli si představíte jaké by to bylo mít takový účes. Zaujmout vás mohou i recenze produktů v péči o vlasy, jakými jsou například šampony, kondicionéry a pod.

Možná vás napadne, že proč byste se právě vy měli zabývat svým účesem. Pravdou však zůstává, že ženy si všímají nejdříve tvář a účes a až pak další mužské “součásti”. Pokud dámu nezaujmete během první sekundy, ztrácíte její pozornost. Pokud již máte svou vyvolenou, tak vás to opravdu nemusí až tak trápit. No pokud ji teprve hledáte, tyto informace vám to mohou přinejmenším usnadnit.

Webstránka LosHairos.com každopádně obsahuje velké množství článků na téma vlasy, účesy, péče o vlasy a další. Na LosHairos.com budou rádi, pokud stránku navštívíte a přečtete si některý z jejich článků, protože je píšou zejména pro vás.

Categories: Zábava