Český Blog

Originální české články a novinky

Autor agapol Čas vložení Říj - 17 - 2020

Darujte svým blízkým pod stromeček zdraví

 

Vánoční dárek plný zdraví. Darujte rodičům elixír života Mateční mléko s ženšenem a dodejte jim elán, radost a pocit radosti. Každá žena určitě ocení účinný bylinný prostředek – profylaktické vložky na řešení rozličných ženských potíží.

Vánoce. Už jenom to slovo zní magicky a každému se při jeho vyslovení spustí v hlavě vlastní krátký film sestavený z toho, co dělá naše Vánoce okouzlujícími: vánoční cukroví, adventní věnec, vánoční svíčky a svícny, stromeček, dárky…

A právě dárky jsou tím, co každoročně řešíme a usilovně přemýšlíme, co našim blízkým nadělit, abychom se jim trefili do vkusu a udělali radost. Možná vám přijde vhod náš tip: Zapomeňte na obligátní ponožky, pyžama či bačkory pro dědečka a darujte svým nejbližším to nejcennější – zdraví.

Elixír života pro maminku a tatínka

Střední a starší generace nám většinou, co se výběru dárků týká, dělá docela problémy. Co potřebují, již většinou mají a velmi často se stává, že na otázku, co by si přáli, odpoví, že nic, že si nemáte dělat škodu. Tak víte co? Neptejte se jich a kupte jim dárek, který je rozhodně potěší. Skutečný elixír života, jenž jim dodá elán a energii, zbaví je únavy. Má název Mateční mléko s ženšenem, je zcela přírodní a můžete se spolehnout, že stoprocentně zaúčinkuje. Díky ženšenu, kterému jsou často přisuzovány téměř magické účinky, se člověk cítí doslova jako znovuzrozený a zcela přirozeně a aktivně zvládá každodenní úkoly.

Co všechno ženšen dokáže?

Například zmírňuje stres, zpomaluje stárnutí, stimuluje imunitu, zvyšuje sportovní výkonnost, zlepšuje hojení ran, odstraňuje žaludeční nevolnosti, dodává pohlavní aktivitu… A proč je ženšen v kombinaci právě s matečním mlékem tak účinný? Na to stačí jednoduchá odpověď: Víte, že včelí královna, která se živí mateří včelí kašičkou, se dožívá až pěti let, zatímco ostatní včelky většinou umírají krátce po dosažení jednoho měsíce věku?

Z toho vyplývá, že ženšen v kombinaci s matečním mlékem je naprosto dokonalým elixírem života, která dokáže doslova „nakopnout“.

Čím potěší žena ženu? Třeba léčivými vložkami.

Jsou věci, které muži jen neradi kupují. Mezi ně patří i vložky. Tento dárek je proto vhodný jako tip pro všechny ženy, které chtějí obdarovat dceru, sestru, maminku, kamarádku… Protože jen žena nejlépe ví, jak se jiná žena cítí a s čím vším se v průběhu života potýká. Menstruační potíže, různé infekční i neinfekční výtoky, porod, menopauza, myomy…

Právě pro ženy jsou určeny profylaktické vložky, které však nejsou obyčejnými vložkami. Jedná se vlastně o lék, respektive o nový způsob podání léku. A nutno dodat, že i velmi pohodlný způsob. Není třeba přemýšlet na dávkování a pravidelném užívání. Stačí ráno přilepit na kalhotky jednu slipovou vložku napuštěnou celou armádou léčivých bylinek a čekat na kýžený výsledek. Profylaktické vložky, ač tomu možná sami nevěříte, mají naprosto dokonalé účinky a ženy, které je vyzkoušely, si je nemohou vynachválit. Dokáží rychle vyřešit různé svědivé výtoky a podráždění, bolestivou menstruaci, srovnají cyklus při její nepravidelnosti… zkrátka celkově působí velmi, ale opravdu velmi pozitivně na zdraví každé ženy.

Až se tedy ponoříte do předvánočního rozjímání a začnete vyhledávat své oblíbené recepty na vánoční cukroví a psát vánoční přání, zamyslete se i nad tím, co komu nadělíte pod stromeček. Darovat zdraví totiž  vůbec není špatný nápad.

Categories: Zdraví