Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Čec - 13 - 2020

Dovolená v České republice 2012

 

Zájezd do Paříže? Prázdniny v New Yorku? Dovolená v Egyptě? Uznáváme, všechno tohle zní lákavě a můžete zde poznat nové kamarády a prožít zde plno zajímavých zážitků. Ale nemusíte jezdit do zahraničí, můžete zůstat i v České republice. Naplánujte si výlet východní Čechy, který vás také nezklame.

Máte starosti s ubytováním? S tímto problém není, nabídek s noclehem je zde dost, každý člověk si může vybrat podle svých představ. Co takhle vyzkoušet ubytování Hradec Králové a okolí? I tohle vás může překvapit a může se vám to zalíbit. Ptáte se, co to znamená okolí? Je to plno dalších měst, jako je Dvůr Králové, Trutnov, Jaroměř či Jičín, ve kterých lze sehnat ubytování podle vašich představ. Proto neváhejte a zrealizujte si výlet ve východní části naší České republiky. Každému, kdo sem s vámi pojede, uděláte radost, ať už sem jedete s kamarády nebo s rodinou, určitě svou návštěvu budete chtít v budoucnu zopakovat a vrátit se sem znovu na týden či víc.

Zamlouvají se vám zvířata? Máte je velice rádi? Co takhle navštívit další ze zoologických zahrad, které se v České republice nachází? Určitě už jste nějakou museli navštívit, jako je například ZOO Zlín, ZOO v Olomouci, v Praze či v jiných městech. Ale co takhle navštívit Safari zoo? Nasednete do autobusu a kolem vás v dáli budou různá zvířata na volno. Určitě jste o této zoologické zahradě museli slyšet. Nakonec se ptáte, kde se tato nádherná zoologická nachází? Navštivte krásné město Dvůr Králové nad Labem a všechno vás na tuhle zoo už navede, protože se právě v tomhle městě nachází.

Categories: Cestování