Český Blog

Originální české články a novinky

Autor bohemiapartyservis Čas vložení Úno - 19 - 2021

Důležitá akce? Bohemia Party Servis je tu pro vás!

 

Některé akce potřebujeme mít bez chybičky. Chceme si je pamatovat jen v dobrém a nechceme, aby nám byť jen jediná nemilá vzpomínka zakalila milý dojem  z velkého dne. Při plánování akcí se proto raději spoléhejte pouze na opravdové mistry ve svém oboru, kteří pro vás vše zajistí a připraví a domluví se s vámi na každé maličkosti. A udělají pro vás i něco navíc.

Nezapomenutelná hostina

Bohemia Party Servis je cateringová společnost zajišťující pořádání hostin, akcí a vše další potřebné kolem. Ať už se jedná o vaši svatební hostinu, nebo jinou významnou událost, můžete jim věřit. Již 22 let vám BPS nabízí své služby a má tak s pořádáním oslav opravdu velké zkušenosti. Rozhodnout se můžete pro nevšední i tradiční cateringovou tabuli, kterou organizátor přizpůsobí na míru vašim požadavkům. Všechno jídlo i zákusky jsou z dílny kuchařů a pekařů Bohemia Party Servis. Proto jejich pokrmy představují originální a neotřelou formu svatební hostiny, na které si pochutnají i ty nejnáročnější jazýčky.

Váš partner pro důležitou firemní akci

Dostali jste za úkol pohostit významného obchodního partnera nebo připravit velkolepou událost na počest výročí společnosti? Žádné starosti! Bohemia Party Servis pro váš zařídí firemní akce spojené s chutným jídlem a pitím. Spojit je můžete s národní kuchyní a originální tabulí. Nejrůznější teambuildungové aktivity a soutěže, zvolené vhodně pro danou příležitost, poté budou třešničkou na vydařené události. Proto se spolehněte na partnera, ke kterému se každý vždy rád vrací. Vaše zdařilá akce, gratulace hostů a jejich spokojenost vám bude odměnou!

Categories: Ostatní