Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Dub - 06 - 2021

Exotika na váš čeká v Egyptě

 

Na dovolenou nikam jinam, než do exotické země, která vám zajistí důležitou relaxaci, nové zážitky a také plno zážitků. Můžete si vybrat, jaký jen chcete zájezd. Pokud však budete vybírat z nabídky, která je opravdu pestrá a výhodná. Super last minute zájezdy jsou tím pravým, jelikož jejich nabídka je široká a cena je krásná. Každá dovolená vám zajišťuje nové zážitky, které se vám jen tak z hlavy nevytratí.

Byli jsme s rodinou už snad všude, ale tento zájezd je premiéra. Egypt dovolená je náš letošní plán. V Egyptě jsme ještě nikdy nebyli. Ani nevím proč. Do Egypta jsem vždycky chtěla, hlavně když jsem byla malá, lákalo mě podívat se na pyramidy atd. Navíc v Egyptě je spousta míst k vidění, ne jen pyramidy. Bude dovolená, která splní vše, co má.

Další zastávka naší dovolené bude také město Marsa Alam, které leží v jihovýchodním Egyptě. Na pobřeží Rudého moře. Je to jedno z nejnavštěvovanějších míst, v minulosti to byla pouze malá rybářská vesnička. Co jej vytáhlo na výsluní? No přeci mezinárodní letiště, které zde otevřeli v roce 2001. Během zimních měsíců je zde osmnáct až třicet pět stupňů celsia. Takže i v zimních měsících za teplem a kam? No přeci do Egypta.

Categories: Cestování