Český Blog

Originální české články a novinky

Autor ketys Čas vložení Úno - 05 - 2021

Goodgame Big Farm

 

Studio Goodgame vytváří online hry pro více hráčů. Jeho poslední počin se jmenuje Big Farm. Od vydání této hry uběhl zhruba měsíc a již teď ji hraje téměř milion hráčů z celého světa. Vyzkoušeli jsme ji taky a nyní vám blíže popíšeme, o co ve hře jde.

Dostanete za úkol vybudovat velkou, pěknou a prosperující farmu. Můžete se vydat cestou samotáře, nebo se přidáte do spolku farmářů, se kterými můžete chatovat a navzájem si pomáhat. Hra je kompletně v češtině, budete dostávat úkoly, které když si přečtete, dozvíte se celý skrytý příběh hry Goodgame Big Farm. Prozradím vám pouze, že vám farmu nedobrovolně zanechal strýček George, který ji sám nezvládal obhospodařovat.

Jakmile začnete budovat farmu, bude narůstat její úroveň (1-99). Spolu s úrovněmi se vám budou odemykat další a další objekty a funkce hry, jako například kravín, silo, vepřín, pěstování pšenice atd. Abyste ušetřili místo (protože ho máte omezené množství), je lepší budovy rozšiřovat než stavět stále nové a nové. Téměř každý objekt ve hře, ať už se jedná o pole nebo třeba mlýn, potřebuje přiřazené zaměstnance. O tyto zaměstnance se musíte dobře starat, protože čím budou šťastnější, tím budete mít menší náklady na údržbu budov a výrobu.

Platit se dá ve hře virtuálními dolary nebo zlaťáky. Za zlaťáky můžete kupovat věci navíc a celkově dokáží urychlovat hru. Není však jen tak jednoduché je získávat. V malém množství je dostáváte za úkoly nebo přihlašování do hry v po sobě jdoucích dnech. Pokud jich potřebujete více, můžete si je koupit za reálné peníze. Hra Goodgame Big Farm se však dá hrát zcela zdarma. Tak hurá dotoho!

Categories: Zábava