Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Kvě - 20 - 2019

Hip hop oblečení jako vyjádření postoje

 

Oblečení nám dává možnost vyjádřit svůj styl, pohled na svět a názor. Generace hippies pomocí svého oblékání vyjadřovali svoji revoltu proti konvencím a světu plnému násilí. Muži chodili neoholeni a s dlouhými vlasy, jako protiklad modernímu upravenému a spořádaně žijícímu živiteli rodiny a ženy pálily svoje podprsenky jako nesouhlas s utlačováním jejich pohlaví a jako manifest jejich svobody.
Stejně tak využili svůj zevnějšek k otevřenému protestu také Beatníci a mnoho hudebních skupin.

Stejně dnes vyjadřuje nesouhlas se systémem a s moderní civilizací spousta lidí mladých i starších. Jednou takovou skupinou jsou skejťáci a hip hopeři. Pokud patříte mezi ty, pro které je jejich životní styl skate, grafity a hip hopová hudba, pak jistě preferujete také uvolněný styl oblékání a nápaditý design jaký má značka Ecko. Ti, kdo mají rytmus a hudební sluch mohou svůj postoj vyjádřit hudbou ať už si vyberou hip hop, nebo rap. Na tento styl hudby není potřeba mít pěvecký talent, v rapu se nezpívá a hip hopu jen minimálně. Stačí když umíte recitovat. Další možností vlastního vyjádření je hip hop oblečení, kterým můžete dát jasně najevo svůj životní postoj i váš styl. Často se také setkáváme s grafity, tento způsob revolty je ale bohužel kromě světlých výjimek nezákonný.

Pokud si chcete vybrat hip hop oblečení, pak pro muže je to Ecko Unltd. a dámské oblečení ECKO RED. Vyberte si ten pravý Hip hop shop jako je třeba Ecko-shop.cz

 

Categories: Obchod