Český Blog

Originální české články a novinky

Autor admin Čas vložení Dub - 02 - 2021

Kanceláře k pronájmu. Zahájení podnikání

 

Končí vám podnájem vašich kanceláří a rozhodli jste se, že si ho v tomto místě prodloužit nechcete, ale chtěli byste si vaše kanceláře zřídit jinde? Nebo se chystáte začít podnikat a víte, že bez kanceláře se vaše firma neobejde. Pak byste měli využít služeb společnosti Regus.

Společnost Regus je nadnárodní společnost, která má k dispozici více jak 1200 míst v obchodních centrech v 95 zemích a 550 městech po celém světě. Společnosti Regus se snaží o to, aby její zákazníci předložili své požadavky, a odcházeli maximálně spokojeni. Snaží se jim ušetřit nejen čas, ale také peníze a tím, že kancelářské prostory zařídí za své zákazníky, zvyšuje tím také jejich produktivitu. Společnost Regus se snaží nabídnout svým zákazníkům kanceláře k pronájmu na lukrativních adresách, kde budou mít k dispozici veškerý nábytek, zařízení, telefon, záznamník, internetové připojení, ale také recepční, administrativní pracovníky, úklidovou firmu apod. Také aby měli tu možnost využití zasedacích místností nebo videokonferencí. Velkou výhodou je to, že zákazníkovi bude na této adrese přiděleno také místní telefonní číslo. Hovory na tomto čísle bude obstarávat výše zmíněná administrativní pracovnice, která bude hovory přijímat, třídit, zaznamenávat vzkazy, případně je také možnost, že vám důležité hovory přesměruje na váš mobilní telefon.

Váš začátek podnikání, tedy start a business, jste už zvládli sami, proč tedy nevyužít služeb společnosti Regus, která za vás alespoň obstará vše kolem vaší kanceláře. Dobrým krokem této společnosti je nabídka kancelářských prostor v obchodních centrech. Zdržuje se zde spousta podnikatelů nebo managerů z nejrůznějších oborů.

Pokud budete mít kanceláře k pronájmu už zařízené, vše nastěhováno a připraveno, můžete pokračovat dál ve své práci. Pokud hodně cestujete, zaujme vás určitě program Businessworld, který společnost Regus nabízí. A o co se jedná? Nemusíte si sjednávat své schůzky v neútulných restauracích nebo v kiosku na letišti. Můžete začít využívat obchodní salónky po celém světě nebo dokonce svou vlastní kancelář. Můžete si naplánovat schůzky, vše dělat jako obvykle a přitom budete stále na cestách. Výhody můžete využívat podle toho, jaký program budete využívat. Ke každému náleží také příslušná karta (Blue karta, Gold karta, Platinum karta a Platinum plus karta).

Díky společnosti Regus je vaše nové obchodní místo připraveno v nekratší možné době, takže se vy nemusíte o nic starat a můžete pokračovat ve svém podnikání. Společnost Regus podporuje své zákazníky ze všech sil a vyjde jim ve všem maximálně vstříc.

Categories: Obchod