Český Blog

Originální české články a novinky

 

Když začínal rok 2012, odevšad jsme byli varování, že dle Mayské kultury a jejich dávného proroctví se bude jednat o rok poslední, rok konce světa. Momentálně to však vypadá, a předpovědi tomu nasvědčují, že se Mayové spletli a to znamená, že bychom si měli pořídit nový kalendář 2013.

Pokud se pohybujete v obchodní sféře, je docela možné, že jste byli obdarováni nějakým kalendářem od svých obchodních partnerů. Pokud se v této oblasti nepohybujete nebo jste ani doposud žádný kalendář nedostali, případně nejste spokojeni s motivem a zpracováním, nevadí. Zveme Vás tímto do našeho internetového obchodu, kde si můžete vybrat pro Vás ten nejlepší kalendář. A nemusíte vybírat pouze pro sebe, ale můžete myslet i na své spolupracovníky, rodinu nebo známé.

Kalendářů existuje spousta, vybírejte i podle účelu

Do pracovního prostředí se Vám bude pravděpodobně nejvíce zamlouvat kalendář plánovací, poznámkový nebo třeba daňový. V domácnosti oceníte jmenný kalendář, abyste neopomenuli svátky. Kalendářů existuje více druhů, někomu stačí kalendář nástěnný, jiný upřednostní stolní nebo kapesní. U nás můžete navíc vybírat z mnoha motivů. Přemýšlíte -li o kalendáři jako o dárku pro Vaše blízké, nabízíme kalendáře s motivy pro myslivce, rybáře, kalendáře s recepty pro kuchařky nebo pro cyklisty a cestovatele se náramně hodí kalendář Na kole Českou republikou. Pro děti vybírejte z nepřeberného množství zvířecích motivů a úplně pro nejmenší se hodí například kalendář s omalovánkou.

Diář není jen pomocník, ale může utvářet i Vaši image

V dnešním rychlém světě plném stresu si mnoho z nás organizuje čas, abychom naše radosti, starosti a povinnosti vůbec zvládli pobrat. Mnoho aktivit si nelze neustále pamatovat, a proto si je většinou někde zapisujeme. Ti, kterým vadí elektronická forma (například v mobilním telefonu) a upřednostňují klasickou tužku a papír, by se ani v dnešní moderní době bez diáře neobešli. Diář využívají jak studenti, tak lidé různých profesí, kde se často chodí na schůzky, typicky manažeři nebo obchodníci. V těchto případech dotváří diář i Váš image, stejně tak jako kvalitní pero, kožená aktovka nebo mobilní telefon.

V nabídce internetového obchodu www.pasp.cz si krom kancelářských a školních potřeb můžete vybrat i kalendáře, diáře nebo jiné zboží. V případě, že jste z Uherského Hradiště či okolí, jistě oceníte i náš rozvoz zboží. Těšíme se na Váš nákup a do nového roku přejeme jen to nejlepší!

Categories: Obchod