Český Blog

Originální české články a novinky

Autor bugatka Čas vložení Led - 16 - 2020

Krátkodobá předvánoční půjčka do 24 hodin

 

Čekají nás svátky vánoční a všichni nakupujeme dárky. Já jsem do nakupování dárků skočil bezhlavě a nakoupil jsem toho až moc v domnění, že doma pod polštářem mám ještě finanční rezervu na kapra a jiné občerstvení. Když jsem však přijel z nákupů domů čekalo mne nemilé překvapení, protože úspory se kterými jsem počítal nebyly na svém místě. Asi jsem je již utratil a zapomněl na to. Takže co teď jsem si pomyslel a začal vymýšlet nějaké rychlé řešení. Napadlo mne pouze si půjčit peníze od nějaké nebankovní společnosti.

Nechal jsem si známým doporučit společnost Ferratum, protože jejich půjčka do 24 hodin se v ČR poskytuje již dlouhou dobu a je poměrně známá. Společnost Ferratum je z Finska a dle referencí z internetu se jedná o velmi spolehlivou společnost, která má přes milión spokojených klientů. Tak třeba budu jeden z nich. Je to vlastně krátkodobá půjčka, tedy půjčka jen na několik dnů. Měl jsem na výběr 15, 21 a také 30 dnů a já jsem zvolil tu nejkratší možnou dobu splatnosti, protože mne určitě do 15 dnů přijde výplata.

Po vyplnění a odeslání formuláře jsem čekal jen několik desítek minut na schválení a na telefonát od operátorky. Bylo mi řečeno, že peníze mi přijdou poštovní poukázkou což mne moc nepotěšilo ale nebyla jiná možnost, je to totiž ověření mne jako nového klienta. Půjčka Ferratum mi přišla za 2 dny a to mne naopak překvapilo, že to bylo tak rychlé, Vždyť moc dobře víme jak česká pošta funguje a to především v předvánočním shonu. Takže nakonec jsem byl velmi spokojen a do 15 dnů musím půjčku zaplatit i s 20% poplatkem z půjčené částky, což není až tak moc.

Categories: Finance