Český Blog

Originální české články a novinky

Autor bugatka Čas vložení Čec - 24 - 2020

Kreditní karta Citibank a Home Credit půjčka jako ověřené produkty

 

Po krátké úvaze jsem se rozhodl zveřejnit moji osobní zkušenost s pár finančními produkty jako je například kreditní karta Citibank Billa anebo nebankovní půjčka od společnosti Home Credit. Začnu kreditní kartou protože tu používám řadu let až do dnes.

Kreditní karta Citibank

Kreditní karta je finanční produkt ze kterého má mnoho lidí strach. Ale věřte mi není to tak hrozné, protože některé kreditní karty jsou velmi výhodné a prospěšné. Jako například citibank kreditka Billa, kterou používám již několik let a jsem velmi spokojen. Kreditní karta Citibank mi totiž vrátí 3% z každého nákupu v obchodní síti Billa. Když jsem si spočítal, že karta stojí jen 50,-Kč měsíčně a já přitom nakoupím potraviny pro moji 4 členou rodinu v řádu desítkách tisíců ročně, tak se mi to rozhodně vyplatí. Sjednání kreditní karty je velmi jednoduché a rychlé přes internet. Do týdne můžete začít kartu používat.

Home Credit půjčka

Půjčka Home Credit je také velmi výhodná půjčka. vzal jsem si ji před 5 roky a dnes ji mám již zaplacenou. Přeplatil jsem jen 10.000,- na půjčce ve výši 50.000,-Kč. Nevím jak dnes ale dříve byla opravdu nejvýhodnější, protože jsem obešel mnoho nebankovních společností, které nabízejí tyto půjčky. Nemusel jsem dokládat účel půjčky ale potvrzení o výši měsíčního příjmu jsem doložit musel ale nebyl to problém, měl jsem totiž dobré a stabilní místo.

 

 

Categories: Finance