Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Dub - 05 - 2020

Kvalitní bazény a infrasauny

 

    Bazénů je dnes mnoho druhů, k nejoblíbenějším například patří laminátové bazény. Tyto bazény jsou už vyrobeny předem a poté se jen osazují na místo v celku. Mají výbornou životnost v porovnání třeba s plastovými či foliovými bazény, sklolaminátové kompozity, z kterých jsou vyrobeny, jsou také velmi odolné proti všem prostředkům, které se běžně používají na čištění bazénů. Bazény z laminátu si také můžete pořídit v různých tvarech dle výběru a vkusu.
S domem a zahradou si mnozí pořizují právě bazén, ale stále častějším trendem jsou třeba i infrasauny. Toto unikátní zařízení využívá blahodárných účinků infračerveného světla na lidský organismus, infrasauny jsou navíc z lékařského hlediska vhodnější, než klasické a mohou si je dopřát i osoby s kardiovaskulárními potížemi. Jistě jste také už slyšeli třeba o solárních sprchách nebo vířivých vanách, výborným trendem je také zastřešování bazénů.
Na www.albixon.cz najdete vše pohromadě, bazény, vířivky, infrasauny, solární sprchy a jejich příslušenství.Získáte zde přes kompletní montáže, perfektního servisu, renovace a různých zlepšováků, až pro prodej příslušenství a náhradních dílů. Vše pochází od renomovaných výrobců, jejichž kvalita je dlouhodobě prověřena náročnými testy i spokojeností klientů.

Categories: Bydlení

1 komentář.

  1. Veronika napsal:

    Zdravím, chtěli bychom si postavit bazén na těžko přístupném místě, kde by se již smontovaný laminátový nedostal. Které jiné technologie by se dali použít pro sestavení bazénu na místě pro klasické domácí využití? Děkuji.