Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Rollex Čas vložení Bře - 08 - 2021

LÁTKOVÉ ROLETY DEN A NOC

 

Atraktivní a účelná novinka

Tyto rolety do oken jsou odvozeny z klasické látkové rolety a jsou dalším vývojovým stupněm tohoto velmi populárního doplňku. Látkové rolety den a noc mají netradiční, velmi zajímavý a povedený design. Nejedná se o prvoplánový vizuální design. Jejich vzhled je bezpochyby dekorativní, ale také účelový. A o účelnost, tedy efektivitu a kvalitní stínící vlastnosti jde u konstrukce těchto rolet především.
Rolety den a noc byly vymyšleny s ohledem na získání nových vlastností pro látkové rolety.

Skvělá regulace světla a soukromí.

Hlavní předností rolet den a noc je možnost regulace světla. Látka rolety den a noc dělena na pruhy průhledné a plné látky, jejichž překrývám je možné místnost stínit nebo do ní vpustit světlo. Tato chytrá konstrukce vám poskytuje mít zataženou roletu, získat komfort soukromí a přesto do místnosti vpustit světlo z venku. Podle potřeby je možno překrýváním pruhů světlo regulovat nebo vytvořit celistvou clonu z plných pruhů látky. Pruhy látek rolety den a noc je také možné zcela vytáhnout, stejně jako u látkové rolety.
Roletu je možné nastavit v okně do jakékoli výšky stažení, takže vám roleta poskytuje perfektní kontrolu stínění nebo soukromí.

Ovládání jedním řetízkem

Také ovládání je podobné jako u látkové rolety. Vše je ovládáno pomocí ovládacího řetízku. Můžete jím posouvat pruhy látek a měnit jejich překrytí nebo jím můžete pruhy látek vysouvat nahoru. Je to podobné jako u horizontální žaluzie ovládané řetízkem, kde jím můžete naklápět lamely nebo je vytahovat či stahovat.

Netradiční dekorace

Látkové rolety den a noc jsou stínící doplněk, který je zajímavou dekorací místnosti. Látkové horizontálně položené pruhy látek působí v interiéru velice elegantně. Interiéru dodávají originalitu a jedinečnost. Látky pro tyto rolety do oken jsou dodávání v moderních barevných provedeních. Můžete tak zvolit látku odpovídající vašim představám a přizpůsobit charakteru místnosti.

Categories: Bydlení