Český Blog

Originální české články a novinky

Autor pix9 Čas vložení Čec - 08 - 2020

Mafia goodgame

 

Poslední dobou často slýcháme o hrách studia Goodgame. Jedná se o online hry, které mají své osobité kouzlo. Kouzlo zabavit Vás a přinutit, abyste se zase vrátili a postupovali hrou kupředu. Jednou z nejúspěšnějších her, které společnost vydala je MAFIA GOODGAME . Pokud jste hráli hru Shades & Fidget a ta Vás bavila,  případě hry mafia goodgame budte naprosto spokojeni!

Jak už název napovídá, jedná se o hru z mafiánského prostředí. Po vytvoření postavy (první registrací do hry) se dostanete k jakémusi tréninku, kde se naučíte hru ovládat. Postavu si vygenerujte náhodně, během hry ji budete moct upravit.

Zkuste hru přímo na www.mafiagoodgame.eu.

Začátek hry je v položce postava (kterou můžete rozkliknout pomocí profilového obrázku ve hře). Zde se dozvíte informace o své postavě, kterou budete během svého příběhu vylepšovat, a stávat se silnějšími. Pro ostatní položky máte horní menu.

V něm jsou položky jako:

 • kmotr - dostanete se do baru, kde dostanete svůj úkol – ten Vás stojí energií a nějaký čas – po splnění úkolu dostanete peníze, zkušenosti a někdy také předměty (energie se doplňuje sama automaticky, můžete ji však pomoct u chlápka za barem, když si dáte drink)
 • duel – existují 2 typy duelů: 1vs1 nebo 1vs hledaný hráč
 • nákup – opět 2 možnosti: černý trh nebo kiosk – zde vylepšujete postavu a kupujete vybavení
 • zlaté cihly - během hry dostanete pár cihel ZDARMA. Pokud však chcete mít oproti soupeřům náskok, je dobré míti cihly, které hráče zvýhodňují.
 • statistiky – žebříček nejlepších hráčů… když si budete věřit, dokážete se dostat na vrchol
 • válka gangů – na mapě se postupně otevírají území, která můžete dobývat
 • rodiny – buď si založíte svou (až ve vyšších levlech), nebo se k nějaké přidáte, můžete chatovat s ostatními členy. V rodině můžete získat od kmotra ocenění, tak se snažte :)
 • Zprávy – napravo máte možnost, tak jako v každé podobné hře, s hráči komunikovat pomocí zpráv. Využívejte toho

Hru hraje na světě více než 18 miliónu hráčů, čímž se stává druhou nejhranější hrou vydanou Goodgame společností. Záleží na Vás, jak se s tím poperete a jestli dáte hře mafia goodgame šanci!

Hru můžete hrát >>>ZDE<<< !!!

Categories: Počítače

2 Komentářů.

 1. Goodgame Mafia napsal:

  Mafia je moc dobrá hra, hraju jí taky na goodgame-mafia-hra.cz

 2. Super hra! nový název je Goodgame Gangster.