Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Aragant Čas vložení Dub - 03 - 2021

Manžetové knoflíčky a proč je nosit?

 

Manžetové knoflíčky a proč je nosit?

Dnes si už každý uvědomuje, že dokonalost je v detailu a detail je i základní stavební kámen každého celku.

Toto heslo je důležité v obchodní sféře více, než kde jinde. Proto se náš eshop specializuje na doplňky pro manažery, vedoucí pozice a prostě na obchodní pozice všeho druhu.

Manžetové knoflíčky které naleznete v našem eshopu jsou vkusným a vhodným doplňkem Vašeho pracovního obleku, či košili a je vhodné je použít ke každé příležitosti.

Nabízíme levné manžetové knoflíčky od ceny 299 Kč za pár, kdy se jedná o kvalitní produkty, které jsou vyrobeny buď z levnějších materiálů, nebo nejsou řezány laserem, ale strojem.

Pro náročnější klienty nabízíme i omezenou nabídku na značkové Manžetové knoflíčky, které nabízíme v zahraničních outletech a i na toto zboží Vám poskytujeme skvělé ceny.  Jedná se o Manžetové knoflíčky Armani, Diesel, Mont Blank, Swarovski a další.

Další kategorii jsou Manžetové knoflíčky tématicky zaměřené, pokud je Váš partner zemědělec, policista, hasič, nebo prostě jen fanoušek značky BMW, či Mercedes – my máme v nabídce Manžetové knoflíčky přesně pro něj.

Více informací o našich produktech naleznete zde : www.manzetoveknoflickyX.cz

Dalším příslušenstvím, které nabízíme jsou hedvábné, ručně malované kravaty. Všechny naše kravaty mají svou uměleckou hodnotu a jsou vytvořeny speciálně na zakázku našeho obchodu, akademickou výtvarnicí Ing. Pacákovou.

Categories: Obchod

1 komentář.

  1. Petr Racek napsal:

    manžetové knoflíčky mě přivádějí k šílenství, neumím je správně nasadit, vždy mi zajedou pod košili dírkou zpět, nevím, jak si je posjistit, poradte… diky