Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Bře - 11 - 2021

Místa, která je třeba zažít na vlastní kůži

 

Za pořádnou porcí exotiky a neotřelých zážitků vás zavezou nejen tuzemští dopravci, ale i zahraniční specialisté na zájezdy jsou leckdy výhodní. Například německé cestovní kanceláře jsou světovou špičkou v oblasti cestování letecky, autokarem i lodní dopravou, nemusíte se také bát, že by o vás nebylo profesionálně postaráno a ceny jsou mnohdy lepší než u českých cestovek. Právě teď čeká jen na vás široká nabídka zájezdů do všech koutů naší planety a to za opravdu bezkonkurenční ceny.

Pokud jste opravdu nároční a chcete pro sebe a své spolucestující jen to nejlepší, Thajsko dovolená je vaší nejlepší volbou. Tato exotická perla je oblíbeným cílem českých i zahraničních turistů a ne náhodou. Málokterá země nabízí tak úžasnou kombinaci zábavy, kultury, fascinující přírody a perfektních služeb, vždy připravených pro váš aktivní odpočinek, jako právě Thajsko.

Samozřejmě i most mezi Evropou a Asií skýtá mnoho příležitostí pro životní dovolenou. Istanbul last minute je již léta favoritem na trhu s dovolenými. Starobylé město s moderním lookem nabízí spoustu zábavy, kultury, památek i dostupného luxusu. Vyrazte podél tureckého pobřeží na plavbu lodí nebo zažijte noc svého života v jednom z místních klubů.

Categories: Cestování