Český Blog

Originální české články a novinky

Autor dual Čas vložení Říj - 12 - 2021

Montérky pro malé i velké

 

Montérky patří mezi důležité pracovní oděvy a jsou nepostradatelným doplňkem téměř v každé profesi. Modráky, jak se také někdy montérkám říká, mají s dnešními typy a druhy společné už jen použití. Historie montérek navíc spadá až do dob zlaté horečky v USA, kde se jako pracovní kalhoty používaly dnes tolik oblíbené jeansy. Dnešní montérky se nevyrábějí jen v typické modré barvě a lehkém materiálu, ale k dostání je nepřeberné množství barevných kombinací a střihových provedení.

Montérky se prodávají nejen v pánském provedení, ale k dostání jsou také dětské montérky a dámské montérky. Koupit se dají navíc za velice příznivé ceny. K dostání jsou nejlevnější klasické modráky s laclem nebo do pasu s utahováním pasu na „provázek“ a knoflík. Jedná se o nejlevnější dostupnou variantu tohoto pracovního oděvu. V internetovém obchodě společnosti Dual Trade s.r.o. eshop.firemnipotisk.cz/80-monterky-cool-trend naleznete kromě této levné varianty montérek také o třídu kvalitnější řadu COOL TREND. Montérky jsou k dostání v několika barevných provedeních a velikostech pro výšku postavy člověka 170 cm, 182 cm a 194 cm. Nejčastěji se prodávají montérky do pasu ve střední výšce 182 cm. Součástí kalhot je stahovací pásek a velké množství kapes doplňěny reflexními prvky pro ještě větší viditelnost. Pro letní období jsou v řadě COOL TREND k dostání také montérkové kraťasy a vesty. Opět je možné si zvolit barvu a velikost. Chcete i v práci vypadat stylově? S moderními montérkami VISION a 4TECH už můžete chodit bez studu mezi lidi. Tyto montérky se prodávají ve variantě do pasu, s laclem a blůza. Jedná se o moderní řadu, která se střihem a barevností přibližuje klasickému oblečení. Kvalitní zesílený materiál dává této řadě další hodnotu.

Pokud přemýšlíte, že si necháte pracovní oděvy také potisknout, požádejte o zpracování nezávazné cenové kalkulace rovnou na eshopu. Montérky vám potisknou dle požadavku nejrůznějšími technologiemi za zajímavé ceny.

Categories: Obchod