Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Čer - 09 - 2019

Možnosti českých měst, údolí a jezer

 

Pokud byste rádi jeli na dovolenou na místo, které má srdce, příběh a skvělé možnosti, je pro vás ideální lokalitou ubytování Babiččino údolí. Najděte si svůj vysněný penzion v idylickém údolí Úpy, navštivte Staré Bělidlo či Muzeum Boženy Němcové. Pokud vás turistické památky omrzí, vždy si ještě může užít výbornou mstní síť cyklostezek, vyrazit do blízkého Adršpachu nebo aquaparku, fantazii se meze nekladou.

Pokud jste fandové historických měst, chcete zažít pořádnou letní party nebo neotřelý turistický zážitek, doporučujeme vám zjistit si, jaké by pro vás měly ubytování Domažlice. Přes 70 penzionů, myriády restaurací, klubů, kaváren, barů a turistických zařízení vám zde otevírají svou náruč.

Ti, kteří upřednostňují výborné koupání před historií, by si měli zapamatovat heslo ubytování Lipno. Největší české přehradní jezero skýtá kromě vodních sportů i bohatý noční život, unikátní síť cyklostezek, hotely, penziony a mnoho dalšího. V zimě se navíc mění na největší kluziště v Česku a blízká Šumava zase láká na kvalitní sjezdovky a běžecké trasy.

Categories: Cestování