Český Blog

Originální české články a novinky

Autor shamballa Čas vložení Čer - 27 - 2020

Náramky Shamballa – plné pozitivní energie!

 

Podle starodávných buddhistických textů prý severně od Tibetu existuje skryté království . Toho království bylo nazýváno Shamballa. Bylo považováno za spirituální a vizionářské místo. Buddhističtí mnichové se nechali tímto místem inspirovat pro výrobu Shamballa náramků, které v sobě podle onoho místa nesou mír, štěstí a klid.

Náramky Shamballa jsou tvořeny především korálky nebo hematitovými kuličkami. Korálky mohou být osázený minerály různých barev. Na konci každého náramku bývají umístěny právě hematity. Hematit je magnetický minerál, který v sobě nese mnoho energie. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a odbourává negativní energii. Dokáže také léčit silný tlukot srdce, lýtkové křeče, mravenčení šíje, bolesti zad, onemocnění sleziny, nespavost, podporuje činnost ledvin, posiluje paměť a napomáhá tvorbě bílých krvinek.

Prvními průkopníky v moderní době byli v roce 1994 bratři Kornerupové. Ti si otevřeli malé klenotnictví na Rue de Sévigné v Paříži. Ani netušili jaký budou mít jejich Shamballa náramky s moderním designem úspěch. Náramky se líbili všem pro jejich inovativní vzhled a duchovní význam vyjadřující východní filozofii.

Každá barva Shamballa náramků má unikátní význam. Barva kterou si vyberete symbolizuje váš psychický a fyzický stav. Černá barva může často nést negativní význam, značí však také sílu a autoritu. Hodí se lidem, kteří neskrývají svou originalitu, silnou osobnost či nezávislost. Černý Shamballa náramek může být tvořen minerálem onixem nebo třeba černými krystaly. Barva červená v sobě nese symbol vášně, síly, pomoci a opory. Tato barva se hodí k lidem, kteří jsou tvořiví, vášniví a odhodlaní. Oranžová barva je spojena se symbolem chuti do života, vytrvalostí a pozitivní energií. Také pomáhá odbourávat stres a zvyšuje kreativitu. Je vhodná pro lidi, kteří jsou ctižádostiví a nebrání se novým věcem. Zelená úzce souvisí s přírodou, symbolizuje pohodu a vyrovnanost. Fialová barva je vhodná pro lidi, kteří umí využít svou originalitu, samostatnost, diplomatičnost a umělecké sklony. A takto všechny barvy nesou svůj význam, stačí si jen vybrat.

Shamballa náramky jsou nádherným dárkem a pokud jej darujeme z lásky, tak nejen chrání obdarovanou osobu,ale také vytváří pouto, které je věčné.

Odkaz na krásný Shamballa náramek : Náramek Chassan

 

 

 

 

Categories: Obchod