Český Blog

Originální české články a novinky

 

Návod jak je možné si začít vydělávat na internetu během asi 3 měsíců (část 1 ze 3)

Dobrý den, tento návod mi teď funguje, a myslím že by mohl být užitečný pro mnoho lidí kteří by rádi využili počítač a internet k přivýdělku. POZOR: toto je opravdu funkční způsob výdělku, žádný chyták a uvádím zde i přibližný odhadovaný Váš výdělek peněz. O výdělek na internetu jsem se zajímal asi 10 let a většina způsobů vyžaduje abyste referovali do toho další lidi, tento způsob je jeden z mála kterým to dělat nemusíte a tento způsob vás bude s největší pravděpodobností i bavit.

O jakou práci jde?

Jde o psaní článků pro každého. Možná znáte pojem blogování, že si někdo píše svůj blog/deníček a podobně. Je to tedy něco podobného. Získáte svou internetovou stránku a píšete na ní různé dlouhé nebo krátké články co vás napadají (příklad reklamního článku :) klik pro otevření v novém okně), třeba úvahy nebo se podělíte o vaše názory a znalosti. Možná si myslíte že nemáte co říct, ale pak když začnete tak si uvědomíte že vás baví se vypsat a sdělit vaše zkušenosti. Když se zamyslíte, určitě vás dříve nebo později napadne nějaká oblast nebo věc která vás zajímá a o které jste se dozvěděli více informací. Váš blog může být tématický a nebo obecný – všehochuť. Navíc za to psaní získáte peníze.

Kolik si vyděláte?

Za měsíc od začátku práce to může být třeba 20,30kč
Za 2 měsíce možná 60č
Za 3 měsíce možná 150kč
Za 6 měsíců možná 500kč
Za 12 měsíců možná 5000kč
Pak už můžete vydělávat cca 2000kč měsíčně pokud máte aktivní blog
Po 4 měsících od založení si můžete vydělávat asi 1200kč měsíčně
(mluvíme o blogu kterému věnujete alespoň cca 10-20 minut denně)

Bude mě to něco stát?

Ano, bude. Bude vás to stát minimálně asi 120-250kč ročně za nákup vaší domény, jak to udělat vám poradím. Dále vás to bude stát asi 1 den času než si blog vytvoříte a seznámíte se s tím jak na něj přidávat články.

Jak to tedy funguje a co mám dělat?

1) Potřebujete mít vlastní doménové jméno (internetovou adresu) nazevvasehoblogu.cz a prostor pro svůj blog na kterém si nainstalujete blogovací systém.

-> Klikněte zde pro pokračování tohoto článku a zjistěte jak si založit blog

Categories: Finance