Český Blog

Originální české články a novinky

Autor marketa123 Čas vložení Led - 22 - 2019

Nejkomplexnější nákupní centrum v Praze?

 

Nejkomplexnější nákupní centrum v Praze?

Přemýšlíte právě, kam tentokrát vyrazit na nákupy v Praze? Pravdou je, že v Praze je nákupních center celá řada, ale zdaleka ne všechny vám nabídnou vše, na co jen můžete pomyslet. Některá nabízí obrovské množství obchodů, jiná parkovací místa. Obchodní centrum Europark Štěrboholy vám však nabízí vše v jednom. Nejen, že zde najdete více než 150 obchodů, butiků a služeb, ale také zde můžete zaparkovat na více než 2000 parkovacích místech, a navíc naše nákupní centrum má v rámci jednoho komplexu, kromě tradičních obchodů také stavení a kutilské centrum Obi a prodejnu nábytku Asko.

Kam tedy za nákupy v Praze s celou rodinou?

Vyrážíte-li na nákupy s celou rodinou, měli byste myslet na pohodlí a zájmy všech členů rodiny. Nákupní centrum Europark myslí i na vaše děti. V době, kdy budete u nás nakupovat vše potřebné do domácnosti, což se může leckdy trochu protáhnout, si mohou vaše děti narušeně hrát v našem dětském koutku inspirovaném piráty. Pirátský dětský svět je místem, které si vaše děti zamilují.

Pohodlné cestování bez komplikací

Pokud stále ještě váháte, kam vyrazit nakupovat, nezapomeňte zvážit, kolik energie vás bude cesta stát. Naše obchodní centrum je jedno z nejdostupnějších v Praze. Díky své poloze přímo vedle Jižní spojky se k nám dostanete pohodlně z centra i ze vzdálenějších koutů. Poté již stačí jen zaparkovat, zamknout své starosti v autě a užít si klid a opravdovou radost z nerušeného nakupování. Pokud však snad nevlastníte automobil, nenechte se odradit. Nákupní centrum Europark je skvěle dostupné městskou hromadnou dopravou v intervalech 7 – 10 minut.

Těším se na Vás.

Categories: Ostatní