Český Blog

Originální české články a novinky

Autor ekomplex Čas vložení Kvě - 20 - 2019

Nové ochranné nátěry plotů nejen ze dřeva

 

Nově a kvalitně natřené ploty

Dobře zvolený plot dokáže vyzdvihnout charakter objektu. Proto mnoho z nás volí plot, který krásně ladí s objektem, s okolním a dotváří příjemné prostředí, kde se všichni cítí dobře, ať už se jedná o firmy a jejich klienty nebo rodiny s dětmi. Krásný plot je chloubou objektu a proto je velmi důležité poskytnout mu kvalitní ochranu před přírodními živly a proti mechanickému opotřebení.

Nátěry dřeva a dřevěných plotů

Nátěry dřeva a dřevěných plotů zaručí dřevu delší životnost a stálou krásu. Nátěry dřeva a nátěry plotů ze dřeva jsou ochranou před přírodními vlivy (slunce, vítr, déšť, sníh) a před mechanickými vlivy (nárazy, chemické látky, otěry a podobně).

Ochrana dřeva se provádí:

  • laky – jsou bezbarvé a zachovávají původní vzhled dřeva, působí přirozeně – lakování
  • barvami – mají barevný pigment, který může změnit barevný odstín dřeva – nátěry

Nátěry plotů zvládnete i sami

Nátěry plotů se dělají většinou na jaře, když už je zimní nečas za námi a počasí je stabilnější. Nejdříve je nutné zbavit se staré vrstvy a to obroušením. Poté se zbylé nečistoty omyjí a nechají uschnout. Poté se nanáší vrstva nátěrové hmoty (dle výběru). Nátěr se nechá zaschnout a dle potřeby se nanese další vrstva.

Nátěry se zkušenými natěrači

Natěrači jsou tady pro vás, pokud nátěry neumíte nebo nechcete provádět sami. Natěrači mají letité zkušenosti a určitě odvedou dobrou a kvalitní práci, kterou jistě oceníte. Natěrači nabízejí mnoho služeb jako jsou natěračské práce a další doplňkové služby domů, bytů, kanceláří, oken, dveří radiátorů, plotů, přístřešků, různých konstrukcí a podobně. Na kvalitní si nátěry si přizvěte profesionály s bohatými zkušenostmi.

Nové nátěry vrací krásný vzhled

Nově natřené ploty, ať už lakem nebo barvou, dodávají objektům osobité kouzlo a lidem, kteří se na něj dívají, ať už zákazníci, rodina, přátelé a nebo jen náhodní kolemjdoucí, nabídnou lepší mínění o stavbě, rodině či firmě. Nové kvalitní nátěry dokáží velké divy a nejen ze škaredých a nevzhledných plotů, dokáží udělat skoro nové a krásné.

Categories: Bydlení