Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Zář - 16 - 2020

Odpočinková dovolená Dvůr Králové nad Labem

 

Jako typ na dovolenou vám můžete doporučit nádherné romantické místo, které vás chytne a jen tak nepustí. Už jste byli někdy v Hluboké nad Vltavou, která skýtá spoustu romantických míst, kde se bude líbit nejen rodinám s dětmi, ale také párům a nebo také jen přátelům. Každý si zde najde něco, co jej zaujme, jelikož je tu pestrá škála možností aktivit. Můžete si zde také zajistit ubytování a nabrat síly do dalšího dne. Hluboká nad Vltavou hotel čeká jen na vás.

Další zastávkou na cestě poznání si můžete udělat ve Dvoře Králové, kde si můžete oprášit znalosti z přírodovědy a biologie, kde jste se učili o květinách a zvířátkách, které naleznete ve Dvoře Králové v nádherné zoologické zahradě. Zoologická zahrada je postavena ve stylu Safari, takže věříme, že se každému návštěvníkovi prohlídka zoologické zahrady bude moc líbit. Ubytování Dvůr Králové si můžete zajistit na http://edvurkralove.cz/, ve které si můžete odpočinout po celém dni v zoologické zahradě.

A jako poslední zastávkou na cestě je nedaleké městečko od Dvora Králové, Hradec Králové. Najdete zde mnoho památek, které opravdu stojí za to, aby jste je navštívili. Hlavně i okolí městečka, které nabízí spousty podívané. A pokud si budete chtít, můžete si zde také zajistit ubytování, jelikož noční život zde je velmi nádherný. Můžete si z vršku Bílé věže podívat na krásně osvětlené náměstí městečka.

Categories: Cestování