Český Blog

Originální české články a novinky

Autor ketys Čas vložení Bře - 12 - 2021

Postřehovka Bubble Trouble

 

Bubble Trouble je postřehová online hra, ve které na sebe převezmete identitu malého ďáblíka s jakousi “harpunou” a budete sestřelovat všechny kuličky, které Vás jinak zničí. Nebudete to však mít tak jednoduché! Po každém zásahu se kulička rozdělí na dvě menší a pokračuje to až do doby, kdy rozstřelíte ty úplně nejmenší bublinky.

Aby online hra Bubble Trouble nebyla jednotvárná a nezáživná, obsahuje spoustu úrovní. Zpočátku se Vám budou jednotlivá kola zdát velmi jednoduchá a projdete je hladce. Avšak obtížnost bude stoupat, kuliček přibývat a čas, který máte na projetí jedné úrovně, bude ubývat rychleji. Z úspěšně trefených kuliček padají různé bonusové itemy. Každý má jiný účinek a většinou se je vzít vyplatí. Jsou však i situace, kdy Vás sebraný bonus může stát skoro na 100% život! Pokud budete natolik úspěšní a projedete hru až do konce, můžete si zahrát také pokračování – Bubble Trouble 2. Dvojka nabízí spoustu nových, obtížnějších úrovní. Navíc máte možnost sbírat combo pointy a dostáváte bonusové body za přesnou střelbu. Zahrát si můžete i skvělý mód Staying Alive.

Bubble Trouble umožňuje také hrát ve dvojici se svým kamarádem u počítače. Nemusíte se tak hádat o to, kdo si zahraje. Na všechna kola tak budete společně. Abyste mohli mezi sebou soupeřit, můžete hrát na větší skóre!

Categories: Počítače