Český Blog

Originální české články a novinky

 

Michal se narodil v rodině, která na tom nikdy nebyla finančně „kdovíjak“. Peněz nikdy neměli moc, ale v dětství to člověk prostě neřeší. I když si prý matně vzpomíná, jak záviděl kamarádovi Honzovi krásné nové hračky a to, že s rodiči jezdil každé léto k moři. Záviděl mu ale tiše a ze srdce mu to přál.

Michalova maminka onemocněla v době, kdy složil zkoušku dospělosti – maturitu a chystal se na vysokou školu ekonomickou. Bohužel musel na sebe vzít tíhu finančního rozpočtu na sebe a začal se věnovat svému koníčku – autům. Zaměstnání našel v nedalekém servisu. Bohužel, šéf byl pokrytec, podrazák a nebyl dobrým zaměstnavatelem. Michal dřel „od nevidím do nevidím“, dostával za to směšnou mzdu a ještě ke všemu si na něho šéf zasedl. Michal byl odmalička upřímný a velice srdečný člověk a to jeho šéf nesnesl. Když se na Michala snažil hodit to, že se zlomil již rozbitý zvedák, Michalovi došla trpělivost a podal výpověď.

Absolvoval spousty pohovorů při hledání nové práce a denně rozesílal několik životopisů.

Nakonec se rozhodnul nastoupit jako prodejce nejmenovaného mobilního operátora, kde zjistil, že ho moc baví kontakt s lidmi. Práce sice nebyla dobře placená, ale do budoucna získal neocenitelné kontakty. Po několika měsících a po dlouhém zvažování, se svým nejlepším kamarádem usedli nad kontakty lidí získaných z dosavadní činnosti, dali je dohromady a rozhodli se, že zkusí pracovat pro alternativního dodavatele energií.

V současnosti je Michal se svým kamarádem majitelem úspěšné agentury, která se zabývá prodejem levné elektřiny a zemního plynu. Michal nikdy nevěřil tomu, že by mohl být manažerem, když ještě před dvěma roky ležel v montérkách pod autem a v servisu. Jak sám říká: „Nikdy sem tomu moc nevěřil, ale teď už vim že se prachy daj vydělat. Ještě před dvouma rokama jsem dělal ve špinavejch montérkách v soukromý autoopravně. Šéf po mě šel a prachy nic moc. Rozhod jsem se, že se postavím na vlastní nohy a vyšlo to. (Mrkněte na muj příběh v části blog.) S kámošem prodáváme elektriku a máme pod sebou už několik lidí. Vydeláme si slušný prachy a ani lidi co pro nás dělaj se nemaj vůbec špatně. Obchody jdou hodně dobře proto hledáme další lidi, kteří se nebojej a chtěj si taky vydělat.“

Příběh Michala můžete sledovat na http://misanovotny.webnode.cz/. Jestli vás jeho příběh oslovil a zaujal, zkuste jít stejnou cestou jako on, stačí vyplnit jednoduchý formulář na http://prachy-rychle.cz/.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!!!

Categories: Finance