Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Čec - 01 - 2020

Proč krepové povlečení?

 

Pokud si vybíráte ložní povlečení, jistě dbáte na to aby bylo z kvalitního materiálu a krásný design. Určitě ale nechcete strávit hromadu zbytečného času péči o povlečení. Nové povlečení je potřeba před prvním použitím vyprat a obvykle také vyžehlit, aby nebylo pomačkané.

To je jistě víc práce, než by se vám líbilo a proto doporučujeme krepové povlečení. Krepové povlečení můžete prát i na vyšší stupeň a není potřeba jej žehlit. Krep je speciální materiál, který se nemačká a stačí jej po vyprání nechat usušit. Krepové povlečení není potřeba žehlit a tak jej hned po uschnutí můžete povléci na vaše polštáře a peřiny. Ložní povlečení z krepu je navíc velmi příjemné, neškrábe a bude se vám v něm usínat jako v bavlnce.
Krepové povlečení najdete také v různých délkách a můžete si také dopřát prodloužené povlečení.
Spánek je velmi důležitý, protože se při něm regeneruje vaše tělo i mozek a zapisují se zkušenosti a vzpomínky, které jste za den utržili.
A právě z tohoto důvodu je velmi důležité, vybrat si kvalitní postel a matraci, ale také kvalitní ložní povlečení bez syntetických příměsí. Krepové povlečení by mělo být vyrobeno ze stoprocentního bavlněného krepu bez přidané syntetického materiálu. Krepové povlečení je také velmi cenově výhodné a tak se jedná o velmi levné povlečení.
Kvalitní ložní povlečení je jedině od českého výrobce, můžete si vybrat krásné povlečení ze saténu, bavlny, krepu nebo flanelu.

 

Categories: Ostatní