Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Dub - 14 - 2019

Santa Cruz a Supra

 

Skate značka Santa Cruz vznikla v roce 1973, kdy byla založena společností NHS Inc. Santa Cruz začala jako výrobce skateboardů a skate módy, dnes se ale věnuje také snowboardingu a surfingu. Santa Cruz je ideální značkou oblečení i obuvi na léto, protože jejich kolekce jsou vždy plné barev a zábavy.

Z triček s veselým potiskem a výrazným logem Santa Cruz léto přímo dýchá a tak si nenechte ujít novou kolekci této značky, která již dorazila i k nám. Trička s logem Santa Cruz, veselé barevné žabky, nebo třeba skateboardingová prkna, skate boty a spousta dalších vychytávek. Dnes je Santa Cruz spíše značkou surfařů a proto je v její nabídce řada plážového oblečení a bot, jako jsou žabky a boardshorts, neboli koupací kraťasy na ven i do vody.

Pokud jste si nevybrali z kolekcí Santa Cruz, možná vás víc zaujmou boty Supra. Supra je značka, která začala s výrobou bot teprve v roce 2006. I tak si Supra rychle získala své stálé klienty a to i mezi mnohými celebritami. Boty Supra mají nejen poutavé provedení, ale jsou navrženy tak, aby vás maximálně podržely při ježdění na prkně. Obuv Supra je maximálně pohodlná a tak v ní vydržíte sjíždět rampu klidně dlouhé hodiny. Boty Supra jsou převážně klasické tenisky se silnou bílou podrážkou, ale najdete v jejich kolekcích i kotníčkové boty, žabky nebo baleríny.
Skate boty musí být pohodlné, ale také chceme aby dobře vypadaly.

Categories: Obchod