Český Blog

Originální české články a novinky

Autor admin Čas vložení Čer - 18 - 2020

SEO – optimalizace stránek

 

Výběr klíčových slov

Analýza klíčových slov, která Vaše cílová skupina používá při vyhledávání Vašich produktů či služeb, je počátkem práce našich analytiků. Je to důležitý krok v procesu posunu a optimalizace stránek. Vaše stránky musí navštěvovat správná cílová skupina, abyste tak získali co největší návratnost investic. My Vám pomůžeme vybrat ta nejlepší klíčová slova na základě četnosti návštěv stránek a specifik Vašeho podnikání. Pečlivé promyšlení Vaší kampaně již od začátku povede k úspěchům v budoucnu.

Analýza konkurence

Konkurence na internetu je obrovská. Existuje mnoho společností, které chtějí zaujmout co nejvyšší pozice na základě stejných slov, jako jsou Vaše klíčová slova. Analýza internetových aktivit Vašich konkurentů Vám může pomoci objevit nový směr rozvoje. Naši analytici posoudí konkurenci podle Vašich dotazů a vypracují strategii seo a udržení pozic v TOPu.

Optimalizace pro vyhledávače, seo optimalizace

Provádíme soubor opatření, která směřují ke zvýšení atraktivity stánek, jejich dostupnosti a vstřícnosti k vyhledávačům v rámci vymezených vyhledávacích dotazů. My však nechceme provést jen pouhou optimalizaci stránek pro konkrétní vyhledávací dotazy a zvýšení váhy vyhledávání. Snažíme se také udělat stránky příjemné a pohodlné i pro jejich uživatele (a to je zvláště aktuální při neustále se zvyšujícím vlivu různých faktorů na vyhledávání stránek pomocí vyhledávačů). Při provádění optimalizace stránek měníme jejich obsahové i technické charakteristiky v souladu s kritérii a technickými požadavky vyhledávačů i zájmy cílových návštěvníků.

V případě dotazů neváhejte nás kontaktovat – Inteligentní SEO – www.iseo.cz

Categories: Počítače