Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Bře - 07 - 2019

Sháníte ložní povlečení?

 

Chcete si vybrat nové povlečení do své ložnice, nebo chcete své blízké obdarovat praktickým a pěkným dárkem? Vyberte si  ložní povlečení od kvalitního českého výrobce Linte. Unikátní design a potisk a pouze ten nejkvalitnější materiál.
Dnes se povlečení a prostěradel vyrábí opravdu nepřeberné množství a tak si můžete vybrat přesně to, co potřebujete.

Bavlněné povlečení je klasikou, která se neomrzí. Značka Linte nabízí povlečení ze 100% bavlny bez příměsí a to za velmi atraktivní ceny. Chcete povlečení na chladné zimní večery? Pak je pro vás ideální flanelové povlečení, které je vyrobeno ze 100% počesaného flanelu, je jemné a příjemně hřejivé. Pokud chcete chladivé luxusní povlečení, pak je skvělou volbou saténové povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Saténové povlečení je příjemné na dotek a dá vám ve vaší postely pocit luxusu, který si zasloužíte. Saténové povlečení je dražší než krepové, nebo bavlněné, stojí si za něj však připlatit.
Velmi oblíbené je také krepové povlečení a to jak pro svůj příjemný materiál, tak i proto že je toto povlečení velmi nenáročné na údržbu. Krepové povlečení se nežehlí a tak jej pouze po vyprání musíte dobře pověsit a po uschnutí jej jednoduše poskládáte a je to. Také krepové povlečení Linte se vyrábí ze 100% bavlny a můžete jej koupit již od 395 Kč za kus.

Vyberte také svým dětem kvalitní povlečení ze 100% bavlny. Dětské povlečení si můžete vybrat s potiskem Disney, které potěší každé dětské srdce.

 

Categories: Bydlení