Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Dub - 04 - 2021

Skvělá dovolená pro celou rodinu

 

Minulý rok jsme jeli na dovolenou s cestovní kanceláří, která nás velice překvapila. Není pravda, že německé cestovky nejsou spolehlivé, naše dovolená byla skvělá, nic nám nechybělo, žádné problémy, právě, že bych se spíše bála, že kdybychom jeli s naší cestovní kanceláří, tak bychom zůstali někde ztracení, jelikož během tohoto léta docela dost českých cestovních kanceláří krachlo. Stejně je to taková otázka, proč ty cestovní kanceláře prodávají zájezdy a posílají lidi na dovolené, když vědí, že stejně musí vyhlásit krach. Zbytečně tak komplikují lidem cestu a kazí jim dovolenou.

Ale tak zřejmě to přišlo náhle a muselo se jednat. Díky pojištění měli lidé zajištěný odvoz domů, ale opravdu bych se v takové situaci nechtěla ocitnout. Minulý rok jsme například byli s rodinou na Kubě. Kuba dovolená byla pro nás skvělou volbou, jelikož se nám tam všem líbilo, za super cenu. A představa, že bychom někde zůstali trčet na Kubě a neměli se jak dostat domů, brr taková představa je hrozná. Proto už delší dobu jezdíme s německou cestovní kanceláří, která nás ještě nikdy nezklamala.

Ani nám nevadí, že se letí z Německa. Hlavní je, abychom doletěli v pořádku tam i zpátky. Příští rok bychom se chtěli s rodinou podívat do Tuniska a týden si tam odpočinout. Navíc nabízejí Tunisko last minute, tak doufejme, že to bude i příští rok a máme dovolenou jistou. Last minute využíváme asi nejvíce, ale mnoho lidí jezdí last minute. Tak proč bychom toho nemohli využít také mi, od toho to tu přeci je. Nevidím problém, proč nejet na dovolenou a ještě něco ušetřit. A to něco ušetřené pak utratit třeba na dovolené.

Categories: Cestování