Český Blog

Originální české články a novinky

Autor aaa Čas vložení Úno - 11 - 2019

Sluneční brýle podle barvy vaší pleti

 

Slunce už se ukazuje v plné parádě. Pojďme se spolu podívat, jak si vybrat sluneční brýle podle barvy vaší pleti. Že je to jedno, v jaké barvě si brýle pořídíte? Ale kdepak! Každému typu pleti sluší jiné barvy. Jen několik specifických barev dokáže váš obličej rozzářit, dodat mu zdravou barvu a zvýšit vaši krásu. Opravdu je tomu tak. Takže vzhůru do toho! Které barvy slunečních brýlí budou k vašemu typu kůže sedět nejvíce?

Existují čtyři barevné typy podle ročních období: jarní, letní, podzimní a zimní.

Jarní typ se vyznačuje převážně blond vlasy a světlýma očima. Pleť je narůžovělá až lehce béžová. Tomuto typu budou slušet sluneční brýle v barvě zlatavé, růžové, lososové, meruňkové či jemně červené. Krásně budete vypadat také v modré nebo tyrkysové. Nesprávnou volbou by byly tmavé barvy.

Letní typ je světlejší s modrýma očima a plavými až hnědými vlasy. Ideální barvou slunečních brýlí je každá barva s namodralým nádechem. Vhodnou variantou je tedy modrá, modrošedá, modrozelená, ale také jemně fialová.

Pro podzimní typ je typická zlatavá a broskvová pleť s pihami a kaštanová barva vlasů. Obočí mívá zpravidla stejnou barvu jako vlasy a oči bývají oříškově hnědé, jantarové či zelenohnědé. Tomuto barevnému typu tedy nejvíce sluší barvy zemité – hnědé, rezavé, narudlé a zlaté. Jelikož jste podzimní typ, tak na vás zkrátka nejlépe vypadají barvy podzimu. Volit můžete také z lesní zelené nebo oranžové. Špatnou volbou je bílá nebo černá.

Posledním barevným typem je zimní typ. Jeho pleť je sněhově bílá a oči a vlasy kontrastní. Vlasy jsou tedy zpravidla černé a oči výrazně modré nebo tmavohnědé. Pro tento barevný typ jsou nejvhodnější chladné a výrazné barvy v podobě červené s namodralým nádechem, růžové, fialové, bílé a černé. Vyhnout byste se však měli zemitým barvám v podobě hnědé.

V případě, že máti rádi sportovní styl, můžete vybírat ze slunečních brýlí značky NordBlanc.

 

 

Categories: Obchod