Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Čec - 14 - 2021

Snowboarding

 

Zimní sezóna se nám rychle přiblížila a na nás teď je, abychom zkontrolovali náš snowboard komplet. Ať jsme si zcela jistí, že jsme na svah připravení a nic nepříjemného nás nepřekvapí. Snowboard komplet zahrnuje především snowboard, nebo jestli chcete prkno. Zkontrolujte opotřebení, malé odřeniny zavoskujte. Nezapomeňte zkontrolovat i vázání. Dalším důležitým článkem, bez kterého by, jste na snowboard nevyrazili, jsou boty na snowboard. Boty na snowboard  by, neměli být položkou, na které budete šetřit. Pokud na botách budete šetřit, bude Vás bota tlačit, bude se Vám v ní potit noha a jízda bude velmi nepříjemná. Boty na snowboard Vám musí přesně sedět, nesmí být velké ani malé. Důležitá je také vnitřní botička, která určuje pohodlí a tlumí nárazy. Boty na snowboard musí mít v pořádku vázání.
Snowboard komplet tvoří i snowboard bundy. Při jízdě na snowboardu, často dochází k pádům, proto musí být snowboard bundy odolné vůči vlhkosti. Snowboard bundy jsou vyráběny z materiálů, které jsou odolné i proti oděru. Snowboard bundy musí být i nepromokavé.
Mezi snowboard vybavení patří také kalhoty, helmy, rukavice a i brýle. Je důležité mít vybavení v pořádku, tím se sníží riziko zranění. Kde je zábava, musí být i bezpečnost. Není příjemné, když například, kvůli malému nedostatku na vybavení se zraníte tak, že už si dovolenou neužijete.

 

Categories: Sportování