Český Blog

Originální české články a novinky

Autor NatalieSvetla Čas vložení Úno - 01 - 2019

Snubní prsteny wolfram

 

 

Snubní prsteny wolfram jsou u nás poměrně nové a už o nich vznikli nepravdivé informace. Pokud chystáte svatbu a uvažovali jste o těchto prstenech, rozhodně neváhejte. Wolfram je krásný kov se skvělými vlastnostmi. Různé diskuse a články tvrdí, že jsou snubní prsteny wolfram při havárii nebezpečné. To je ale nesmysl. Už jen logicky odvodíme, že wolfram, jako nejtvrdší kov, přece nebezpečný být nemůže. Právě naopak. Při úrazu stále drží svůj tvar, nezdeformuje se, tím Váš prst ochrání. Měkké kovy se zdeformují, polámou a mohou Váš prst ošklivě zranit. Také se tvrdí, že pokud nám prst nateče, prsten se musí řezat, aby se mohl sundat. To je pravda, ale tohle se děje u všech kovů. Snubní prsteny wolfram jsou našedlé, originální a jedinečné. Najdete je ve zpracování, které se bude líbit muži i ženě.
O stupeň světlejší, jsou snubní prsteny chirurgická ocel. Chirurgickou ocel znají všichni. Posledních několik let, jsou snubní prsteny chirurgická ocel, opravdovým hitem. Jsou odolné, jsou praktické, krásné a jsou levné. Snubní prsteny chirurgická ocel mohou být masivní, nebo tenké, lesklé nebo matné. I u wolframu i u oceli je velkou výhodou, že jsou tyto kovy hypoalergení.
Chcete prsten originální, téměř takoví, který nikdo nemá. Zvolte kombinované snubní prsteny. Spojení zlata a oceli, zlata a wolframu, kombinace se stříbrem, možností je mnoho. Kombinované snubní prsteny mají zajímavé zpracování a nevšední design, který Vám vždy připomene osobu, kterou tak milujte.

 

Categories: Obchod

1 komentář.

  1. Isabela napsal:

    Zdravím, na stránkách mají opravdu hezké snubní prsteny. Další moc hezké jsem našla také tady: https://www.aurellio.cz/snubni-prsteny/. Jaké se líbí vám? :)