Český Blog

Originální české články a novinky

Autor SubrJiri Čas vložení Čer - 12 - 2019

TrhPoptávek.cz – místo pro vaše poptávky

 

Představte si, že můžete úplně změnit systém nakupování. Již nebudete muset obcházet jednotlivé obchody, firmy nebo živnostníky a doprošovat se nabídky. Sepíšete vaše požadavky, vložíte poptávku, a pak už jen vyčkáte na nabídky. Role se otočila, teď se snaží ti druzí. A to je správně, protože Vy poptáváte (nakupujete), tak proč byste ještě měli ztrácet čas něčím, co je práce prodejce?

TrhPoptávek.cz je poptávkový server, který umožňuje vložení poptávky zdarma a bez omezení. Nemáte žádné závazky, nic neriskujete a můžete jenom získat. Proč to nezkusit? Na TrhuPoptávek.cz je registrováno více než 140 000 aktivních firem a každým dnem přibývají další. Všechny tyto firmy odebírají poptávky z jednotlivých kategorií. Konkurence je obrovská a pro firmy je to možnost získat kvalitní zakázky. Vy jako poptávající máte výhodu, šetříte totiž čas i peníze. V poptávce definujete všechny Vaše požadavky, zdarma ji vložíte do příslušné kategorie, a pak jen vyčkáte než Vás osloví s již konkrétní nabídkou. Těch nabídek bude velké množství, takže výběr zaručen.

Co se stane, když si nevyberete? Vůbec nic. Poptávka je nezávazná, takže nabídky jednoduše ignorujete. Poptávat můžete vše, co se Vám vyplatí. Mezi nejčastější poptávky patří poptávka stavebních prací, prodej palivového dřeva, prodej stavebního materiálu, prodej a inzerce nábytku a auto moto inzerce.

Categories: Služby