Český Blog

Originální české články a novinky

Autor website21 Čas vložení Bře - 05 - 2021

Tvorba webových stránek na míru od firmy WebSite21

 

V dnešní těžké době kdy existuje doslova dravá konkurence v jakémkoliv obchodním odvětví je velice důležité a vysoce žádáné mít kvalitní webové stránky, které splní Vaše kladené nároky na kvalitní a pěkný vzhled (webdesign), přehledné texty, uživatelsky přívětivé ovládání stránek. Kvalitní dodavatel komplexních služeb v oboru IT je dnes nedílnou součástí firemní strategie pro zajištění bezproblémového růstu vaší společnosti. Doba jaká panuje dnes je založena na efektivním využití informačních technologií a obecně vzato se dá řici, že společnost, která dnes nemá webové stránky jako by neexistovala. Jsou dávno pryč doby kdy stačilo být zapsán v telefonním seznamu a někde u cesty mít ceduly s telefonním číslem a adresou.

Webové stránky jsou základ pro zdravý růst Vaší firmy.

Pro naše klienty poskytujeme tvorbu klasické webové prezentace nebo www stránek s e-shop nástavbou pro obchodování pomocí internetu s možností vložit XML Feed pro napojení stránek na vyhlevádání zboží jako jsou servery Heureka, Nejnákup nebo zboží od společnosti Seznam. Naše stránky vždy obsahují základní seo optimalizaci určenou pro vyhledáče.  Našim cílem je poskytovat vysoce kvalitní a odborné služby za rozumnou cenu, rozumná cena se ovšem nemyslí nejlevnější služby. Nesnažíme se jít cestou být nejlevnější a tomu přizpůsobit kvalitu, naše firma WebSite21 se snaží jít zlatou střední cestou, kvality, spolehlivosti a příznivé ceny, kterou si může dovolit každý. Nikdo by neměl zapomínat, že nejlevnější cena se vždy někde musí projevit a vždy se to projeví na kvalitě odvedné práce.

Proč tedy zvolit nás firmu WebSite21 a né konkurenční firmy?

Jednoduše proto, že od nás vždy dostanete individuální přístup ke každé zakázce, spolehlivost, kvalitní prezentaci a samozřejmě se snažíme s každým klientem budovat zdravý a kvalitní obchodní vztah jelikož si jsme dobře vědomi toho, že jedině s dobrým jménem a spokojenými zákazníky budeme růst spolu s Vámi.

Jak probíhá realizace projektu?

Při první schůzce s naším pracovníkem proberete základní informace o Vašem podnikatelském záměru a poskytnete základní informace o své společnosti kdy se zjistí Vaše potřeby na základě kterých dojde k vypracování podkladů důležitých pro projekt (seo analýza, webdesign aj). Další schůzka již ve finální podobě upřesní vzhled prezentace a dojde k podpisu smlouvy o dílo po které náš realizační tým začne zpracovávat návrh, který můžete vždy vidět na vlastní oči jak roste na našem webhostingu od firmy Web4u. V případě, že Vás zaujala nabídka našich služeb pro tvorbu www stránek a seo optimalizace neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pomocí e-mailu, telefonu nebo ICQ či skype. Děkujeme za Váš čas a přejeme Vám krásný den, tým WebSite21

Categories: Počítače, Služby