Český Blog

Originální české články a novinky

Autor tom4 Čas vložení Led - 17 - 2020

Univerzální zastřešení pro každou akci

 

Pořádáte společenskou akci a chcete, aby vše bylo perfektní? Někdy vám může plány překazit nepříznivé počasí. Přijde zima, nadměrné horko, prudký vítr nebo dokonce déšť. Profesionální firmy však musí počítat se vším. Součástí jejich výbavy se tak stále častěji stává nůžkový stan nebo párty stan, které poskytují osvědčené zastřešení pro společenské akce všeho druhu. Přečtěte si, jaké další výhody nabízí.

Stany pro každou akci

Ať už pořádáte večírek, zahradní slavnost, svatbu, firemní setkání s klienty nebo třeba sportovní den, jsou párty a nůžkové stany ideální ochranou proti nepříznivému počasí. Navíc se často používají i v situacích, kdy vám počasí přeje. Zastřešení totiž potřebuje například občerstvení nebo zázemí, které nemusí být na očím všem. Nůžkové stany a párty stany se navíc využívají také při koncertech, festivalech, rautech nebo jako zázemí pro závodní týmy.

Jak vybrat stan?

Pokud je to jen trochu možné, zjistěte si o vybraných modelech podrobnější informace. Nebojte se zeptat prodávajícího e-shopu na podrobnosti. Pokud chcete, aby se vám investice do párty či nůžkového stanu vyplatila, jsou pro vás důležitá kritéria jako stabilita stanu, jeho odolnost proti UV záření apod., jednoduché složení i rozložení, snadná údržba a výhodná cena. Taková kritéria splňují zejména stany z internetového obchodu Bahnik.cz.

Kde nakupovat?

Pokud se rozhodnete objednat párty stan nebo nůžkový stan v e-shopu Bahnik.cz, získáte kvalitní a spolehlivé stany za příznivé ceny a spoustu dalších výhod k tomu. Můžete například nakupovat na splátky nebo si přiobjednat také užitečné příslušenství. Navíc si můžete vybrané stany i zapůjčit.

Categories: Obchod