Český Blog

Originální české články a novinky

Autor dessue Čas vložení Bře - 31 - 2021

Už máte plavky na sezónu 2014

 

I když je léto 2014 ještě daleko, ale to přece není důvod zanevřít na plavky a strčit je do skříně. Ke koupání je daleko více příležitostí, než jen na koupališti. V každém větším městě je krytý bazén, kam můžete chodit pravidelně celý rok. Pokud již máte staré a nemoderní plavky, je čas je vyměnit za nové. Pokud nevíte, kde si pořídit opravdu stylové plavky, čtěte dále.

Dámské plavky jsou pro ženy velmi důležitým kusem oblečení. Musí si vybrat takové, aby v nich jejich postava vypadala co nejlépe. Pokud si nejste jistá svým nezpevněným bříškem, pořiďte si jednodílné dámské plavky. Ty vypadají velmi moderně a budete díky nim za hvězdu bazénu. Pro ženy, které jsou se svou postavou spokojeny jsou k mání klasické dvoudílné dámské plavky. Vyberte si z obrovského pročtu barev a vzorů.

Pánové své pánské plavky neřeší v takové míře, jako ženy. I tak je pro ně dostatečný výběr a pánské plavky se dají sehnat jako klasické slipové či kraťasové. Mnohem modernější jsou pánské plavky ala trenýrky. Pokud budete přes zimu pravidelně chodit plavat, pořiďte si značkové pánské plavky a uvidíte, že se stanete středem pozornosti.

Categories: Ostatní