Český Blog

Originální české články a novinky

Autor admin Čas vložení Srp - 15 - 2021

Výběr těhotenského oblečení

 

Vypadat dobře chce prakticky každá žena, a právě zejména v těhotenství se chcete líbit. Těhotenské křivky však vyažadují atypické těhotenské šaty/oblečení a proto bude zapotřebí věnovat nějaký čas, měření, hledání obchodu, zkoušení těhotenského oblečení a souvisejícím činostem. Stejně jako se ženské tělo mění v těhotenství a po něm, tak podobným způsobem se bude měnit i oblečení a je to i příležitost ke změně stylu oblékání.tehotenske-saty-zestihlujici

Dobrou představu a inspiraci můžete načerpat při prohlédnutí pár internetových obchodů, například e-shop Bebinka.cz. Pokud byste se rozhodla nakupovat přes internet, je vhodné ohledně správné míry oblečení připomenout pravidlo dvakrát měř, jednou objednej.

V zimě je těhotenské oblékání možná trochu jednodušší a v létě je možné zakoupit těhotenské šaty, tuniky, kostýmky s halenkami, kalhoty nebo legíny v pase přizpůsobené těhotenskému bříšku. Výhodou je zvolit skladbu oblečení, která umožňuje více se zahalit a nebo naopak se odhalit v průběhu dne podle změny teplot. Příkladem mohou být halenky, rozepínací kostýmky a další oblečení na knoflíčky. Využíváme auto, dopravní prostředky, chodíme na kontroly k lékaři nebo v první fázi těhotenství i do práce. Teploty se tedy mění v závislosti na tom, kde se pohybujete a proto je vhodné zakoupit širší paletu těhotenského oblečení, kterou můžete pak bez problému kombinovat.

Categories: Krása