Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Celoy Čas vložení Čer - 23 - 2019

Využili jsme ubytování v Třešti. Využijte ho také

 

Minulý týden jsme s dětmi jeli na velkou rodinou oslavu do malého městečka poblíž Jihlavy, které se jmenuje Třešť. Oslava se konala v místním kulturním domu, byla opravdu parádní, zúčastnila se jí asi padesátka lidí. A jelikož jsme chtěli samozřejmě taky trochu popít, tak jsme v Třešti přenocovali, konkrétně v jedné místní ubytovně.

Toto ubytování se nachází přímo v centru města, pouze přes silnici od autobusového nádraží.

Abych se přiznal, původně jsem měl z ubytovny trochu obavy, které se ale rozptýlily hned poté, co jsme do ubytovny vkročili. Ubytování v Třešti nás skutečně příjemně překvapilo.

Po vstupu celou naši rodinu ubytovala velice milá paní. Dostali jsme pokoj se čtyřmi lůžky. Nacházela se zde i televize, Wi-Fi připojení k internetu, ale také kuchyňka a vlastní záchod s koupelnou.

Jakmile jsme dorazili z oslavy na ubytování Třešť, tak jsme zamířili do postele, jelikož jsme byli z oslavy velice unavení. Ráno jsme se všichni shodli, že jsme se vyspali přímo do růžova. Něco rychlého jsme ukuchtili na snídani a poté jsme se s paní rozloučili a zamířili z Třeště zase k nám domu.

Pokud chcete také ubytování v Třešti vyzkoušet, navštivte pro více informací stránky www.Trestubytovani.cz.

Categories: Služby