Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Bobb111 Čas vložení Říj - 16 - 2020

Zastřešení bazénu – výhody, rady, tipy

 

Uvažovali jste někdy o zastřešení bazénu? Nevíte co od toho očekávat a proč to je dobrá investice? Přečtěte si náš článek.

Nikdy by jsme nevěřili, že zastřešení bazénu může přinést tolik radosti. Než jsme v tomto odvětví začali podnikat, tak tomu je už několik let.

První výhodou zastřešení bazénu je zvýšená teplota. Až o 10 stupňů můžete mít teplejší bazén v letním období a co je hlavní, prodloužíte si také koupací sezónu až do října!

To není všechno. Pokud vás nebaví neustále uklízet bazén od nečistot, tak tímto zastřešením tomu zamezíte. Uvidíte sami, že zastřešení vám ušetří čas, prodlouží vaše koupání a vy tak můžete jenom odpočívat.

Zastřešení bazénu a ceny

Ceny těchto zastřešení jsou hodně individuální, protože každý má jiný bazén. Proto jsme se rozhodli, že vy nám napíšete rozměry jaké budete potřebovat a my podle toho vypočítáme, jak moc to bude stát.

Navíc v zimě u nás probíhají akce na tyto zastřešení bazénu, takže můžete získat i několika procentní slevu. Proto neváhejte a navštivte náš portál. Vyberte si, z kterých typů zastřešení je pro vás ten pravý a napište nám.

Na skladě a do výroby můžete požádat o několik typů těchto zastřešení. Nabízíme zastřešení bazénu typu:

-          Laguna

-          Tropic

-          Gold

-          Praktik

-          Vegas

Zastřešení praktik je hodně malé a nedá se tam pohybovat pouze plavat. Vybírejte si proto zastřešení podle použitelností v praxi a co se vám hodí.

Zastřešení Vegas je výborné pro lidi, kteří mají rádi, když si mohou k bazénu sednout. V případě zastřešení GOLD, tak tam máte spoustu místa dělat cokoliv budete chtít.

Nejprodávanější zastřešení LAGUNA je vhodné pro lidi, kteří se taktéž chtějí pohybovat kolem bazénů, ale jenom z jedné strany. Pod zastřešením můžete normálně stát a nestojí moc peněz.

Určitě neváhejte a objednejte si u nás zastřešení bazénu za výhodné ceny, které právě v zimním období máme.

Categories: Obchod