Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Úno - 24 - 2019

Zbavte se bolesti zad nebo kloubů

 

Artróza, artritida, skolióza, či poranění způsobené sportem – to vše člověku přináší bolesti zad, kloubů či jiných měkkých tkání a analgetika nejsou vždy nejlepším řešením, jak se bolestí zbavit. Rychlou úlevu přitom zajistí chladivý gel Biofreeze, který funguje na principu léčby bolesti chladem. Účinný krém tak cíleně potlačí bolest a vy se tak budete moci soustředit na jinou činnost.

Trvalejší pomoc mohou přinést také kinezio tejpy, moderní prostředky terapeutické medicíny. Jde o stále oblíbenější pásky, které mají schopnost pružně přilnout ke kůži a nastartovat v měkkých tkáních pod ní ozdravné procesy, čímž se sníží bolestivost. Pásky jsou přitom plně prodyšné, takže je můžete nosit delší dobu nebo se v nich i koupat.

Podobně fungují i klasické tejpy, které ale zároveň fixují. Fixace se hodí v případě, že nechcete nebo nemůžete třeba s končetinou hýbat. Takovouto funkci nepřináší pouze fixační tejpy, ale také ortézy – ať už kolenní ortéza, ortéza na kotník, zápěstí, nebo záda, vždy alespoň částečně zabrání v pohybu a poraněné místo tak dostane možnost se zklidnit a uzdravit, aby mohlo opět začít dobře sloužit.

Categories: Zdraví