Český Blog

Originální české články a novinky

Autor bugatka Čas vložení Led - 16 - 2020

Zkušenost s nebankovní půjčkou před výplatou

 

Před nedávnem jsem byl nucen využít služeb společnosti Ferratum, která nabízí nebankovní rychlé půjčky před výplatou. Nebylo to proto, že by mě tato společnost nutila s nimi uzavřít nějakou smlouvu o půjčce ale spíše mě nutila moje aktuální finanční situace, která se velmi zhoršila díky společnosti RWE, která mi poslala poslední výzvu k zaplacení dluhu za plyn.

Neměl jsem jinou možnost než vyhledat společnost, která mi půjčí rychle a bez lustrování registrem dlužníků, protože bohužel jsem se do takového registru již dostal a proto mi žádná banka nepůjčí. Na internetu jsem našel sms půjčku společnosti Ferratum, která se mi jevila jako velmi výhodná a hlavně dle referencí na internetu také rychlá, protože se sjednává přes internet a mobilní telefon.

Kolik jsem si půjčil a za kolik?

Nechybělo mi mnoho, půjčil jsem si jen 2000,-Kč za poplatek 20% z půjčené částky, který jsem zaplatil až při konečném zaplacení půjčky do výplaty. Vyplnil jsem online žádost o půjčku a odeslal ji. Za 8 minut mi přišla sms zpráva, kde byla informace o schválení mé půjčky a dle instrukcí operátorky jsem na tuto sms zprávu odpověděl sms zprávou se souhlasem s obchodními a smluvními podmínkami. Smlouva se fyzicky nepodepisuje, protože skutečně stačí souhlasit se smlouvou přes sms zprávu a tím je smluvní vztah potvrzen.

Nebankovní krátkodobá rychlá půjčka před výplatou je skutečně velmi jednoduchá na sjednání a peníze budete mít poštovní poukázkou za 2 dny, tak jak to bylo v mém případě. Další půjčku jsem zatím nevyužil ale informace mám takové, že další půjčky již společnost Ferratum posílá přímo na bankovní konto.

Categories: Finance