Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Úno - 13 - 2021

Zvyšte si kvalifikaci se vzdělávacím centrem Seduca

 

Rádi byste zvýšili své šance na trhu práce? Hledáte si nové zaměstnání? Vaši kvalifikaci vám pomohou zvýšit ve vzdělávacím centru Seduca. Jestliže jste například na vysoké škole vystudovali neučitelský obor a rádi byste začali pracovat v učitelské profesi, budete pro to muset něco udělat. Studiem pedagogického minima se plně připravíte na učitelskou praxi a doplníte si chybějící znalosti psychologie a pedagogiky.
Nejen pedagogické minimum, ale také další kurzy můžete absolvovat v již zmíněném vzdělávacím centru Seduca. V nabídce jsou například kurzy motivace pracovníků, zvládání stresu, techniky asertivní komunikace, atd. Bližší informace o jednotlivých kurzech a kontaktní údaje můžete najít na oficiálních webových stránkách centra http://www.seduca.cz/.
Vzdělávací centrum Seduca nabízí kromě kvalifikačních kurzů také jazykové kurzy. Studovat tak můžete například angličtinu, němčinu, ruštinu, španělštinu a další světové jazyky. Využít můžete také služby konsekutivní tlumočení, což je nejžádanější typ tlumočení vůbec. Tlumočení probíhá v reálném čase. Velkou výhodou tohoto tlumočení je rychlost překladu. Tento typ tlumočení se využívá zejména na obchodních jednáních a dalších důležitých setkáních.

Categories: Společnost