Český Blog

Originální české články a novinky

Autor admin Čas vložení Lis - 23 - 2021

Jak je možné vydělat si na internetu – 2. část

 

V minulém článku v první části možností výdělku na internetu jsme mluvili o první možnosti, která mě napadla – o výdělku díky tvorbě osobního blogu. Tato možnost mi přijde vhodná protože se můžete rozepsat o tom co jste zjistili, co vás baví a zároveň získáte možnost drobného přivýdělku. Nevýhodou je tedy to, že výdělek peněz je z prvu velmi nízký a my všichni potřebujeme peníze co nejdříve.

Druhá možnost výdělku na internetu, která mě napadá je podnikání a nabízení reklamních služeb. Mezi tyto reklamní služby může patřit například psaní reklamních článků a publikace na tzv. PR weby. Dále to může být vkládání internetové stránky klienta do katalogů internetových stránek. Je to forma propagace stránky. Na internetu existují stovky katalogů stránek. Příklad katalogu je zde – katalog CZSurf. Další možnost reklamy, kteoru můžete nabízet je například psaní zpráv na diskuzní fóra. Ve svém podpisu budete mít reklamní textový odkaz na www stránku klienta. Dále můžete nabízet například úpravy internetových stránek a nebo grafiky pokud se v tomto vyznáte. Je jistě mnoho dalších způsobů reklamy na internetu pomocí nichž si vyděláte peníze.

Pokud se rozhodnete pro možnost výdělku poskytováním reklamních služeb, je vidět že pravděpodobně budete potřebovat nějakou intenetovou prezentaci – www stránku kde nabídnete vaše služby. Svou nabídku můžete vložit také na nějaké tématické diskuzní fórum a nebo jako inzerát na inzertní server. Možná že vám ale přijde vhod reklamní blog o kterém jsme mluvili v prvním článku, viz odkaz výše. V příštím článku se podíváme na další možnosti výdělku na internetu. Děkuji za vaší pozornost a pokud máte nějaké nápady  nebo otázky k tomuto článku, prosím pište je do komentářů. Děkuji

Categories: Finance