Český Blog

Originální české články a novinky

Autor kosile24 Čas vložení Dub - 09 - 2021

Jak poznat a kde koupit kvalitní pánské košile za výhodné ceny?

 

Tento článek, který se zabývá tím, jak se orientovat v nabídce pánských košilí, přináší internetový obchod kosile24.cz, který nabízí pánské košile s dlouhým rukávem, košile s krátkým a také s prodlouženým rukávem.

 

Kvalitní pánské košile poznáte zejména podle použitého materiálu. Nejvhodnějším materiálem je 100% kvalitní bavlna (nejlépe z oblastí Egypta nebo jihu USA), která zaručí mužům příjemné nošení, prodyšnost a vzdušnost a také delší trvanlivost a udržení perfektního stavu.

 

Většina značkových košilí se chlubí kvalitní 100% egyptskou bavlnou, ale přesto jedna značka košilí nad ostatní vyčnívá. Luxusní pánské košile eterna totiž používají tzv. XLS bavlnu (z anglického extra long staple – neboli zvláště dlouhé vlákno), která představuje bavlnu nejvyšší jakosti.

 

Druhým zásadním faktorem, který ovlivňuje kvalitu košile je její zpracování při výrobě.

Kvalitní košile se projeví po cca 20 – 30 vypráních, kdy kvalitní košile neztrácí barvu a lesk, drží formu zejména na exponovaných místech jako je límeček a látka drží celistvost – zejména u manžet, které se u nekvalitních košilí začnou záhy odírat a třepit.

 

Určitým objektivním kritériem pro posouzení kvality výroby je certifikát EKO TEX STANDARD, který je zárukou dodržení náročných kvalitativních a ekologických kritérií v procesu výroby.

 

Jistou zárukou kvalitního zpracování a výroby košile je také místo a způsob výroby. Košile eterna a Olymp se vyrábí v Evropské unii, košile eterna se vyrábí dokonce v České republice a na Slovensku.

 

Pokud jsou dosud výše uvedené kritéria splněny, může zákazník za své peníze od košile požadovat další „přidanou hodnotu“. Pánské košile, které se prodávají na kosile24.cz jsou nežehlivé a nemačkavé. Košile eterna mají navíc další unikátní vlastnosti – jsou odolnější než jiné košile v absorpci pachů (např. při pobytu v zakouřené místnosti) a umí se také „samy žehlit“. K samožehlení dochází působením tělesného tepla na speciálně upravené vlákno tkaniny, která se tím sama napíná a narovnává.

Categories: Obchod

About kosile24

Internetový obchod kosile24.cz prodává kvalitní pánské košile renomovaných značek ETERNA, OLYMP a MARVELIS. Našim cílem je nabízet kvalitní pánské košile za výhodné ceny s dopravou zdarma a výborným zákaznickým servisem.

2 Komentářů.

  1. Simona napsal:

    Já doporučuju vyzkoušet hleda v sekáčích, mám výbornou zkušenost. Třeba i online tady http://unimoda.cz/. Vždy super, stačí jen hledat :) Simona

  2. Petra napsal:

    A co kvalitní secondhand? Třeba Unimoda? http://unimoda.cz/