Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Celoy Čas vložení Čec - 30 - 2021

Kabelky Gucci, Guess nebo Versace? Zapomeňte!

 

Nevím čím to je, ale dodnes jsem nepochopil, proč si holky v jednom kuse kupují kabelky značek, jakými jsou třeba Gucci, Guess nebo Versace. Ano, jsou to hezké kabelky, na ostatní holky s nimi udělají dojem, ale to je tak asi všechno. Jinak se jedná o kabelky jako každé jiné. Kluci si stejně holky nebudou všímat víc jen proto, že nosí takovéto kabelky, protože kluci takovýmto věcem příliš nerozumí a je jim ve většině případů jedno, zda má holka na sobě kabelku za 5 000 Kč nebo za čtyři stovky. Takže holky, slečny, ženy, šetřete penězi a kupte si raději dámské kabelky Fox nebo Dakine.

Proč jsem zmínil zrovna tyto kabelky? Protože taková kabelka Fox či Dakine disponuje stejnou kvalitou jako v prvním odstavci zmíněné známé značky kabelek, a zakoupíte ji za několikanásobně nižší cenu. Proč kupovat kabelku Gucci za za 6 tisíc, když lze pořídit značkovou kabelku Fox už za necelou tisícovku.

Značka vítězí nad zdravým rozumem

 

Jediným důvodem, proč holky stále kupují a nosí kabelky Gucci nebo Versace je ten, že jde o světoznámou značku, která i z obyčejných holek dělá superhvězdy. Když se nad tím ale zamyslíte, tak to podle mě trochu postrádá logiku. Kabelka z vás holky žádnou celebritu neudělá.

Jedině Fox nebo Dakine

 

Takže holky, jestliže chcete kvalitní kabelky za pěkné peníze, zamiřte do internetového obchodu www.KRU.cz, kde zakoupíte kabelky přes rameno Fox i Dakine za krásné ceny. A z toho, co ušetříte, si můžete koupit například stylové sluneční brýle.

Categories: Obchod