Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Čec - 22 - 2021

Srovnejte si cenu za plyn a ušetřete

 

Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno vlastně tvoří cenu za elektřinu? Není to pouze platba dodavateli, nýbrž i další společnosti, která distribuci zprostředkovává. Oběma platíte přibližně padesát procent z celkové částky za elektřinu. Proto když si chcete vybrat nového dodavatele za účelem nižší ceny, můžete takto cenu ovlivnit pouze z poloviny. A jak si jej vybrat? Pro začátek se podívejte na jednoduché srovnání – tři největší dodavatelé v ČR nabízí různé ceny za kilowatthodinu. U té první je to 1,8 Kč, přičemž pevný měsíční poplatek činí 48 Kč, u druhé 1,9 Kč, přičemž zde za měsíc dáte 57 Kč, a u té třetí jsou to rovné dvě koruny, kde na poplatku ušetříte oproti druhé celé tři koruny. Pokud se v tom nevyznáte, raději si otevřete stránku, kde je srovnání cen elektřiny popsáno stručně, jasně a zřetelně s možností přesného výpočtu přímo pro Váš byt či dům.

Co vše můžete získat, když přejdete na RWE plyn? Tato společnost Vám společně se spolehlivou dodávkou zemního plynu nabídne i mnoho dalších nadstandardních služeb a slevu mnoha partnerů. Získejte zákaznickou RWE kartu a choďte do kina či lyžujte o dvacet procent levněji! To najdete opravdu pouze u RWE.

Jestliže však opravdu odebíráte ten nejlevnější plyn, to ví jenom Bůh. Ale ne, to byl vtip. Ví to internet se svým nespočetným množstvím chytrých kalkulaček cen plynu, elektřiny, vody a tepla. Najděte si ve svém volném čase deset minut, a využijte těchto služeb, dokud jsou ještě zdarma.

Categories: Bydlení