Český Blog

Originální české články a novinky

Autor Aragant Čas vložení Srp - 02 - 2021

Vlasy clip in

 

Vlasy clip in

Jsme specializovaný eshop, který se zabývá  prodejem  vlasů clip in, příčesků, paruk a dalších doplňků pro zušlechtění vlasů. Naše výrobky jsou bez výjimky vyrobeny výhradně z kvalitního kenakelonu, který svou strukturou perfektně napodobuje pravé vlasy. Kenakelon je japonské, patentem chráněné umělé vlákno, které bylo speciálně vyvinuto za účelem výroby umělých vlasů.

Vlastnosti vlasů clip in vyrobených z kenakelonu.

Syntetické vlasy clip in se vyznačují velmi přirozeným vzhledem, na dotyk jsou velmi příjemné a po všech stránkách připomínají lidské vlasy. Levníé clip in vlasy z kenakelonu se dále vyznačují velmi malou lámavostí, prakticky se nechemlonovatí a nepotřebují ani speciální údržbu.  K údržbě syntetického vlákna se používají stejné přípravky, jako k údržbě paruk z pravých vlasů. Je nutné používat hřebeny s ne příliš hustým ozubením, vyvarovat se klasických šamponů apod.

Co však syntetické vlasy nesnášejí je teplo, respektive vysoká teplota. Pro tyto nejen naše produkty proto platí přísný zákaz fénů, kulm, žehliček, sušení vlasů na topení apod.

Nedoporučuje se také praní v pračce. Naopak jako velmi vhodné je tyto výrobky vyprat ručně v umyvadle a pak nechat samovolně uschnout. Tím se výrazně prodlužuje životnost vlasů clip in, paruk a dalších výrobků.

V našem eshopu nabízíme široké spektrum vlasů clip in. Samozřejmostí je dělení dle barev na blond, černé, hnědé a barevné vlasy clip in. Dále má každá barva bohatou plejádu odstínů, od světlé, peroxidové barvy blond, až po velmi tmavý melír. Melírované klipy se zvláště v poslední době těší velké oblibě.

Doplňkově můžete v našem eshopu najít také paruky, příčesy a doplňky vlasové kosmetiky.

My nabízíme nejlepší poměr z hlediska cena / kvalita, protože  takto  levné vlasy clip in v odpovídající kvalitě prostě jinde neseženete.

Více informaci naleznete zde : www.vlasy-clip-in.eu

 

Categories: Obchod

1 komentář.

  1. Golfka napsal:

    vlasy clip in jsou perfektní, mhohem lepší než příčes, nebo paruka, díkes !