Český Blog

Originální české články a novinky

Autor linda Čas vložení Lis - 23 - 2021

Vše pro vaši domácnost i kancelář

 

Dokážete si představit svůj život bez obalů? Na mysli máme opravdu veškeré druhy obalů – krabice, fólie, sáčky, atd. Náš život by bez těchto pomocníků již nebyl možný. Igelitové tašky a sáčky se staly naší nedílnou součástí. A není se čemu divit – jsou levné a praktické. Řada z nich je již také ekologická a velmi rychle se rozkládá. Nemusíte se tak obávat škodlivých dopadů na životní prostředí.

V domácnosti i kanceláři jistě využíváte nejrůznější druhy krabic, obálek a fólií. Mezi opravdové zajímavosti patří laminovací a stretch fólie. Obě mají specifické využití. Díky laminovací fólii a laminovacímu stroji můžete prodloužit životnost všech důležitých dokumentů. Laminace znemožní jakékoli poškození (zašpinění, roztržení, pokrčení). Stretch fólie je určena pro balení zboží na paletách. Zajišťuje jejich pevnou fixaci.

Svět obalových materiálů je opravdu pestrý. Všechny druhy, rozměry, atd. si můžete prohlédnout na www.secupack.cz. Na těchto webových stránkách najdete také e-shop, kde si obalové materiály můžete objednat. Vybírat můžete také z kancelářských a školních potřeb, kde najdete například tiskopisy, pořadače, lepidla, papíry, nůžky, jmenovky, vizitky, sešívačky, kalkulačky, atd.

Categories: Obchod